Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20068 miejsce

Orlik Polska - wystartowała ogólnopolska liga mistrzów orlika

Już dziś zgłoś swoją drużynę , rozgrywki , turniej czy amatorską ligę do projektu Orlik Polska , zawalcz z tysiącami innych ekip o Mistrzostwo Polski Amatorów !

Tak było w roku ubiegłym / Fot. orlik polskaBardzo nam zależy, aby i Wasza liga stała się częścią futbolowej rodziny zrzeszającej setki tysięcy piłkarzy amatorów z każdego zakątku Polski.

W Fundacji Orlik Polska cały czas czekamy na kolejne zgłoszenia lig, które oficjalnie zostaną przyjęte do niezwykle prężnie rozwijającej się i prestiżowej formuły rozgrywkowej, jaką jest Orlik Polska.
Rzecz jasna, otwarci jesteśmy na każdego z Was. Na ligę z każdego zakątku Polski, od Bałtyku, aż po Tatry. Możemy Wam bowiem zagwarantować, że o najmniejszym zespole z Polski będą mogły dowiedzieć się ekipy z całego kraju. Wszystko przez fakt, że nasza platforma www.orlikpolska.pl oferuje Wam szereg możliwości promocyjnych.

Miejsce na interaktywnej mapie Polski, relacja z meczu, prezentacja składu i Waszej miejscowości, a może fotorelacja z Waszego ostatniego meczu ligowego? To wszystko znajdzie się na www.orlikpolska.pl i o wspaniałej grze Waszego napastnika lub doskonałych interwencjach bramkarza, dowiedzieć się będzie mogła piłkarska społeczność w całym kraju.

Mimo tego, że VI edycja turnieju Orlik Polska wystartowała 1 kwietnia, cały czas czekamy na Wasze inicjatywy i zgłaszanie Waszych lig do naszej piłkarskiej rodziny. Potrzebujecie pomocy organizacyjnej? Wszystkie informacje znajdziecie u nas, jak od A do Z zorganizować rozgrywki ligowe w Waszej miejscowości.

Wasza liga już prężnie działa i zrzesza mnóstwo drużyn? Orlik Polska doceni najlepsze ekipy mocno rozbudowanego turnieju, gwarantując, że najlepsze zespoły z najliczniejszych lig otrzymają automatyczny awans do finałów wojewódzkich w swoim regionie.

Dla wszystkich lig, uczestniczących w projekcie Orlik Polska, przygotowaliśmy także dodatkową rywalizację lig z całej Polski. O niej jednak dowiecie się z biegiem czasu. Jednak już teraz gwarantujemy, że będzie o co walczyć.

Już teraz czekamy na Wasze zapytania i rejestrację w projekcie poprzez stronę www.orlikpolska.pl oraz adresy mailowe adam@fop.com.pl oraz adrian.leczycki@orlikpolska.pl Zapraszamy i czekamy na Was!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.