Facebook Google+ Twitter

Orły Górskiego - animowana historia sukcesu polskiego futbolu

Fumi Studio, zdobywca wielu ważnych nagród na zagranicznych festiwalach, planuje stworzyć rodzinną animacje o "orłach Górskiego".

 / Fot. FUMI studioPolskie studio animacji FUMI planuje stworzenie animacji o zespole słynnych Orłów Górskiego. Już teraz można zobaczyć materiały produkcyjne, a sam zwiastun - w trakcie Festiwalu Filmów Piłkarskich w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, który będzie trwał do 26 kwietnia 2012 r.

Młode, niezależne studio, tworzące wspomnianą animacje, ma na koncie wiele nagród zdobytych na festiwalach zagranicznych takich jak View Conference w Turynie, UFO 0110 w Indiach, czy nawet polskich jak tegoroczne OFAFA 2012, za film Pawła Dębskiego, Drwal (LUMBERJACK).

Na razie opublikowane materiały pokazują animacje Dejny który zdobywa bramkę w meczu z Brazylią w 1974 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

 / Fot. FUMI studioCzy dzięki temu niezależne studio podoła tak ważnemu projektowi? Legenda o Orłach Górskiego jest cały czas żywa, ale jeszcze nikt nie podjął tematu zekranizowania jej w jakikolwiek sposób. Może ta planowana animacja odnowi legendę polskiej reprezentacji z lat 70 i stworzy jej ponowny, komercyjny sukces?

Warto zobaczyć:
Film Pawła Dębskeigo, współtwórcy, wspomnianej i planowanej animacji.
Materiały o "Orłach Górskeigo"
Zwiastun i making off "Orłów Górskiego"


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Deyna wygląda troszkę bardziej jak panna, niż jak Kaziu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.