Facebook Google+ Twitter

Oryginalna kopertówka od Prady za 255 zł!

Diana Sentek założyła pierwszą w Polsce wypożyczalnię markowych toreb. Teraz każda dziewczyna choć na chwilę może stać się szczęśliwą posiadaczką torebki sygnowanej znanym nazwiskiem.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:HK_Central_Prince's_Building_shop_Chanel_bag_shoes.JPGIdąc śladem zachodnich sąsiadów, Diana Sentek stworzyła firmę, która oferuje wypożyczanie toreb. Nie byle jakich toreb, tylko tych z najwyższej półki. Ceny za wypożyczenie wahają się od 150-260 zł za weekend do 200-350 zł za tydzień w zależności od rozmiaru, fasonu i firmy.

Aby nabyć jedną z takich toreb na własność trzeba wydać krocie. Tymczasem, przykładowo, za wypożyczenie czarnej kopertówki od Prady (na weekend), która jest warta ponad 3 tys. zł zapłacimy 255 zł! To super rozwiązanie dla osób, które potrzebują zniewalających dodatków na jednorazową okazję.

Proces wypożyczania jest bardzo prosty. Cała procedura odbywa się on-line na stronie www.rent-a-bag.pl. Wystarczy zarejestrować się i zalogować. Torebkę można wypożyczyć na weekend lub tydzień. W szczególnych przypadkach nawet na miesiąc. Sprawdzamy dostępność modelu lub rezerwujemy torebkę w specjalnym kalendarzu. Przesyłkę dostarcza kurier w ciągu 24h na koszt serwisu.

Torebki uporządkowane są wg projektantów. Każda oferta posiada szczegółowy opis, cennik oraz zdjęcia (także wizualizację z komputerową modelką co pozwala potencjalnym klientkom oszacować jaki jest rzeczywisty rozmiar torby). Znajdziemy tu takie firmy jak Chanel, Prada, Gucci, Jimmy Choo, Louis Vuitton i wiele innych. Właścicielka wypożyczalni powiedziała nam, że największym zainteresowaniem cieszą się torebki od Louis Vuitton. Wybiera je aż co trzecia klientka.

- Tego typu serwisy na zachodzie odnoszą oszałamiający sukces. Mimo wielu obaw, wypożyczalnia skupia duże zainteresowanie. Szkoda, że głównie w środowisku zamożnych pań.
Ceny nadal wydają się zbyt wygórowane dla przeciętnej dziewczyny - twierdzi właścicielka firmy.

Kobiety, z którymi rozmawiałam na temat wypożyczania markowych toreb, na pytanie czy zdecydowałyby się na wypożyczenie torebki od Jimmy'ego Choo na weekend za 230 zł, w większości odpowiadały, że nie. Większość woli zainwestować w bardziej ekstrawagancki ubiór, aniżeli w dodatek. Trochę to smutne, ponieważ dodatek potrafi olśnić nawet najbardziej skromny strój.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Tyle forsy tylko po to, aby mieć jakąś tam torebkę na weekend - to byłoby... dziwne. A co się staje gdy torebka przypadkiem zniszczy się? Strach pomyśleć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre, dobre... Coś dla snobów, a właściwie snobek. Nawet gdybym miała zbędne 300 zł - z pewnością nie wydałabym tej kasy na wypożyczenie torebki - nawet od Prady. Podobno diabeł ubiera się u Prady, ale jego na to stać. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

300 zł za wypożyczenie torebki? Matko...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.