Facebook Google+ Twitter

Orzechowski kontratakuje, składa pozew do prokuratury

Mirosław Orzechowski kontratakuje. Tydzień temu media obiegła informacja, że były szef LPR spowodował kolizję, ponieważ prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Dziś na swoim blogu polityk przedstawia dowód swej niewinności i zapowiada pozew do prokuratury. Jego zdaniem jeden ze świadków zajść złożył fałszywe zeznania.

Blog polityka / Fot. screenDowodem na niewinność polityka jest mail jaki otrzymał on od właściciela samochodu, z którym doszło do kolizji. - Pan Jacek napisał do mnie list e-mailowy, gdy usłyszał w telewizji, że to jego samochód rzekomo „staranowałem”. Napisał, że jego renault laguna nie ma żadnych uszkodzeń i nikt go nawet nie drasnął - czytamy na stronie http://miroslaw-orzechowski.blog.onet.pl/.

"Pan Jacek potwierdził to własnoręcznie podpisanym oświadczeniem: …oświadczam, że mój samochód nie został w żaden sposób uszkodzony w dniu 5 marca 2009 r. na terenie przed wejściem bloku (…). Informacje, podawane w szczególności przez media – pisze właściciel renault laguny – jakoby mój samochód został uszkodzony przez samochód honda accord, którego właścicielem jest Mirosław Orzechowski są całkowicie nieprawdziwe, co poświadczam własnoręcznym podpisem. Oświadczam, że w razie potrzeby jestem gotów powtórzyć powyższe stwierdzenia w prokuraturze i w sądzie" - czytamy dalej.

Zdaniem polityka jeden ze świadków zdarzenia złożył fałszywe zeznania, w związku z tym sprawą powinna zająć się prokuratura. - W związku z powyższym, składam dziś doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Andrzeja K., polegającego na składaniu fałszywych zeznań i fałszywym zawiadomieniu o niepopełnionym przestępstwie - pisze Orzechowski.

- Chciałbym wiedzieć, dlaczego kłamie (Andrzej K. - przyp.red.) - podsumowuje polityk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.