Facebook Google+ Twitter

Orzeł Łódź - KMŻ Lublin zapowiedź meczu

W najbliższą niedzielę na stadionie żużlowym w Łodzi odbędzie się spotkanie lidera tabeli II ligi Orła Łódź z wiceliderem drużyną KMŻ Lublin. Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się wygraną Orła 52:38.

 / Fot. www.orzel.lodz.plPomimo zapewnienia sobie przez drużynę z Łodzi udziału w fazie play-off z pierwszego miejsca, mecz ten nie zapowiada się jako spotkanie o przysłowiową pietruszkę. Drużyna KMŻ Lublin ma o co walczyć, ponieważ w przypadku porażki w Łodzi oraz wygranej drużyny z Miszkolca może stracić miejsce wicelidera. Nawet w przypadku zwycięstwa, co na obcym torze jest trudne do osiągnięcia, liczyć się będzie jego wysokość w punktach biegowych. Aby zapewnić sobie 3 punkty za zwycięstwo w dwumeczu drużyna z Lublina musiałaby pokonać Orła w stosunku wyższym niż 14 punktów. A tylko wygrana w dwumeczu gwarantuje drużynie KMŻ Lublin drugie miejsce w rundzie zasadniczej i łatwiejszy start w play-off.

Również główny sponsor drużyny łódzkiej pan Witold Skrzydlewski zapowiada mecz bez taryfy ulgowej. Dlatego też na niedzielne spotkanie został wystawiony najsilniejszy skład. Niedzielny mecz będzie okazją do sprawdzenia różnych wariantów taktycznych przez trenera Ruteckiego przed play-off. Tym spotkaniem drużyna Orła będzie chciała również potwierdzić, że zasłużyła na pierwsze miejsce w 100 proc. Do tej pory Orzeł Łódź w rundzie zasadniczej nie przegrał na swoim stadionie ani jednego spotkania.

Awizowane składy na mecz:

KMŻ Lublin:
1. Jacek Rempała
2. David Howe
3. Tomasz Rempała
4. Karol Baran
5. Tomasz Piszcz
6. Rafał Klimek

Orzeł Łódź:
9. Mariusz Franków
10. Paweł Paliga
11. Piotr Dym
12. Zdenek Simota
13. Stanisław Burza
14. Maciej Piaszczyński

W sobotę o godzinie 15 odbędzie się otwarty dla publiczności trening przed meczem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.