Facebook Google+ Twitter

Orzełek wraca na koszulki piłkarzy

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o powrocie orzełka na koszulki polskich piłkarzy. 16 grudnia reprezentacja Polski zagra w koszulkach z orłem podczas meczu towarzyskiego w Turcji.

 / Fot. PAP/Maciej KulczyńskiPolski Związek Piłki Nożej opublikował komunikat o powrocie godła na koszulki polskich piłkarzy. W komunikacie można przecztać, że "w ciągu dwóch tygodni, które minęły od zaprezentowania nowych strojów reprezentacji, PZPN wysłuchał bardzo uważnie wszystkich opinii kibiców, przedstawicieli mediów, instytucji i osób związanych z piłką, które wypowiadały się na temat strojów z nowym logotypem reprezentacji. Skala dyskusji oraz zaangażowanie jej uczestników były dla PZPN wyraźnym sygnałem, że nie wyobrażają sobie koszulek reprezentacji bez godła narodowego. Zważywszy na wagę problemu i rozmiar, jaki przybrała publiczna dyskusja, zdecydowano o tym, aby reprezentacja Polski występowała w koszulkach z orzełkiem".

Grzegorz Lato przeprosił za zaistniałą sytuację i przyznał, że PZPN popełnił błąd. Firma Nike poparła decyzję o powrocie godła na koszulki. Rozpoczęła także intensywne prace, aby niedługo zaprezentować nową wersję koszulek.

Źródło:
PZPN

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Rozgoryczony kibic
  • Rozgoryczony kibic
  • 23.11.2011 20:16

Lato piłkarzem swego czasu był dobrym ,ale prezesem PZPN jest beznadziejnym.

Mózgownica raczej małpia IQ 67punktów. Jak ten facet porusza się po "Salonach"??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla polepszenia humoru kierujący kciuk w dół dołożyłem do swoich wpisów po jednym dołku. Bo to widzicie często się zdarza, że Polak najlepiej się poczuje, jak swego rodaka zdołuje.
Więc zachęcam wszystkich, życzliwych do wzajemnego dołowania.
Nie przechodźcie, aby na wyższy poziom, czyli - do dokopywania

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie to , nie mdli, a mierzi, jak jakiś oprych bez twarzy wytrząsa się na innych użytkowników W24. Wszyscy wiedzą, że nie jesteśmy fachowcami. Każdy z nas wypowiada swoje odczucia, spostrzeżenia, uwagi, refleksje.
- Że też - co niektórzy - muszą realizować się w wytykaniu błędów innym, besztaniu ich i wykazywaniu swojej wyższości. Tfu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciągłe problemy z PZPN, czym to podyktowane? Pokazano dzisiaj zachowanie prezesa, nawet nie dorównujące przedszkolakowi. a skoro prezes ma taka mentalność?! To i koło "wzajemnej adoracji" podobnie. A przecież pozbawienie naszej reprezentacji symbolu, który łączy nas wszystkich Polaków jest jawnym zamachem na Rzeczpospolitą. I teraz nie można znaleźć winnych?! Piłkarz to on był dobry, ale prezes?! Prezes powinien być inteligentny a nie gbur.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szeryf
  • szeryf
  • 23.11.2011 15:40

Aż mdli od tych uwag i spostrzeżeń na w24. Co jeden to mądrzejszy. Od kiedy PZPN płaci za stroje. Producent stroi jest sponsorem technicznym i w ramach umowy przekazuje za darmo komplety. Ludzie, jak coś tutaj piszecie to przynajmniej miejcie elementarną wiedzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Władcy PZPN płacą i rządzą. Producent koszulek musi dostosować się do wymagań zamawiającego, który płaci... Równie dobrze mogło istnieć logo PZPN i przede wszystkim ORZEŁ.
Dobrze że Orzeł zatoczył koło i nie opuścił piłkarskiej reprezentacji Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tadeuszu, to nie Nike zdecydował o braku orzełka na koszulkach tylko PZPN. Producent koszulki przedstawia projekt całości, związek decyduje o logo, jakie na trykotach ma się znaleźć. Wiele reprezentacji gra z logo federacji, a nie godłem na piersi, u nas jednak się przyjęło że na koszulkach reprezentacji znajduje się orzeł i dobrze, że zostanie on jednak przywrócony. To już druga podobna akcja w ostatnim czasie - latem kibice wymusili na PZKosz. powrót orzełka na koszulki reprezentacji koszykarzy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma złego, co by na dobre nie wyszło, gdyby nie afera z koszulkami nigdy byśmy się nie dowiedzieli jak ważne dla ludu nad Wisłą są jego symbole i ile mocy jest w narodzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:))))) Gratuluję

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech Nike się odwali od koszulek polskich piłkarzy. Co to? Czy pośród Polaków nie ma dobrych projektantów? Ja w zaprzyjaźnionym serwisie obywatelskim opublikowałem - wymowny - wierszyk o casłym wydarzeniu. Na W24 wierszy nie publikują. Wstawię go tutaj w komentarzu.
Mam coś do dołożenie, nie tylko PZPN-owi
Mnie się wydaje, drodzy Panowie i Panie,
Że przywódcom PZPN należy się tęgie lanie.
Wszak swoją przewrotnością tak sprawili,
Że respondenci, głosując za logo, nieświadomi byli,
Jednoczesnego usunięcia z nich Orła Białego,
Który jest chlubą i godłem Narodu Polskiego
Może to zasobność amerykańskiej ?Nike? sprawiła,
Że władza, na likwidację Orła Białego się zgodziła?
Chyba, że Ci z wyższej półki ostro zadziałali
I piłkarzom koszulki z Orłem Białym pozdzierali.
Powiadają że polski rząd chce, Polskę europeizować,
I dlatego Polskie Orły, z koszulek trzeba pozdejmować.
Widać wybrać, dbającej o Orła władzy nie potrafimy?
Może wkrótce kurczaka, na fladze narodowej zobaczymy?
Dlatego teraz, nie wierzgajcie rodacy moi mili.
Zagłosowaliście na nich - samiście do tego się dołożyli.
Tak czy owak, głosuję za powrotem Orła Białego.
Bo Polacy z czcią i lubością patrzą, na niego
Pozdrawiam. Po co było to całe zamieszanie? Przecież PZPN podlega ministrowi sportu w polskim rządzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.