Facebook Google+ Twitter

Osada Vida - posłuchaj najnowszej płyty

Najnowsza płyta zespołu Osada Vida - „Particles” - cały czas zbiera znakomite opinie zarówno wśród fanów jak i dziennikarzy muzycznych. Przez najbliższy tydzień album będzie dostępny w całości do odsłuchu w serwisie Progstreaming.

 / Fot. Materiały prasoweZapraszamy do wysłuchania „Particles” w tym miejscu.

Osada Vida prezentuje muzykę sięgającą do tradycji ambitnego rocka w typie Yes, Porcupine Tree, Pain Of Salvation czy Riverside. Grupa doskonałych warsztatowo muzyków proponuje muzykę świeżą i niepowtarzalną, wzbogaconą niebanalną warstwą tekstową. W swoim dorobku zespół ma trzy wydawnictwa demo oraz trzy ciepło przyjęte oficjalne płyty: „Three Seats Behind A Triangle” (2006/2007), „The Body Parts Party” (2008), „Uninvited Dreams” (2009). Ostatnim materiałem wydanym przez zespół Osada Vida jest DVD zatytułowane "Where The Devils Live”, zawierające zapis koncertu w Teatrze Śląskim w Katowicach w listopadzie 2011 roku. Zespół rozpoznawalny jest także poza granicami naszego kraju o czym może świadczyć choćby zaproszenie na ubiegłoroczną edycję amerykańskiego festiwalu RoSfest czy w tym roku na ProgStage w Izraelu.

„Particles”, czwarty pełnowymiarowy album znakomitej formacji Osada Vida otworzył nowy rozdział w historii Osada Vida. Płyta nagrana w poszerzonym składzie z Markiem Majewskim (ex-Acute Mind) na wokalu, zawiera 9 premierowych nagrań a także, jako bonus, zaskakującą wersję nagrania „Master Of Puppets” z dyskografii zespołu Metallica! Ale to nie ostatnia niespodzianka na płycie - w jednym z utworów gościnnie wystąpił Sivy z zespołu Tuff Enuff!

Najbliższe koncerty Osada Vida:
26.04 Katowice - Klub Granda pl. Miarki 6
27.04 Warszawa - Progresja - Warsaw Prog Days 2013 (z Believe i Votum)
31.08 Inowrocław - INO-Rock Festival

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.