Facebook Google+ Twitter

Oscary 2013. "Skyfall" najlepszą piosenką! Zapis relacji LIVE - część III

85. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej nadal trwa. Emocje rosną. Jak poradzą sobie tegoroczne pewniaki?

Oscary 2013 ze Stopklatką / Fot. Print ScreenOscara za montaż dla "Wroga numer jeden" otrzymuje William Goldenberg

Na scenie Adele. Śpiewa piosenkę "Skyfall" z filmu o Bondzie. Na żywo! Publiczność szaleje!

Daniel Radcliff i Kristen Stewart ogłaszają laureata Oscara za scenografię. The winner is... nagroda dla Ricka Cartera i Jima Ericksona za tegorocznego pewniaka - "Lincolna".

Zanim dowiemy się czy "Lincoln" dostanie Oscara w kategorii: "Najlepszy film", "Najlepszy aktor" i "Najlepszy reżyser", upłynie jeszcze trochę czasu... Na scenie Hal Needham, D.A. Pennebaker i George Stevens, Jr., którzy otrzymali nagrody honorowe, zaś Jeffrey Katzenberg za działalność charytatywną wyróżniony został nagrodą im. Jean Hersholt.

W roku 1974 film "Tacy byliśmy" otrzymał Oscara za najlepszą muzykę oryginalną do dramatu. Nagroda trafiła do rąk kompozytora Marvina Hamlischa, któremu dziś na scenie oddaje hołd Barbra Streisand - śpiewa słynny utwór z filmu "Tacy byliśmy".

Dziś, w roku 2013 nagrodę za najlepszą muzykę otrzymuje Mychael Danna za "Życie Pi", zaś za najlepszą piosenkę Amerykańska Akademia Filmowa uznaje utwór "Skyfall" z filmu "Skyfall" - muzyka i słowa Adele Adkins i Paul Epworth.. Ta nagroda nie była chyba dla nikogo zaskoczeniem.

Teraz nadszedł czas, by docenić scenarzystów. Laureatów ogłaszają Charlize Theron i Dustin Hoffman. Oscar za scenariusz adaptowany trafia do Chrisa Terrio za "Operację Argo".
W kategorii: Najlepszy scenariusz oryginalny wygrywa Quentin Tarantino, za ”Django”. Trzy godziny gali za nami.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.