Facebook Google+ Twitter

Oscary 2015. "Ida" Pawła Pawlikowskiego faworytem wśród grających

Gracze największej firmy bukmacherskiej w Polsce typują "Idę" jako faworyta do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Na zwycięstwo dzieła Pawła Pawlikowskiego postawiło 55 proc. typujących.

 / Fot. youtube/screenDuże szanse polskiej produkcji dają również analitycy STS – kurs na "Idę" w tej kategorii wynosi 1.55, co znaczy, że za każde postawione 100 złotych można wygrać 155 złotych. Zdaniem klientów największe szanse na zostanie najlepszą aktorką ma J. Moore za rolę w "Still Alice" (74 proc. grających), a najlepszym aktorem E. Redmayne za rolę w "Teorii wszystkiego" (54 proc. grających). Natomiast 31 proc. typujących wyniki Oscarów uważa, że w kategorii najlepszy film zwycięży "Birdman".

Polskie nominacje

Zdaniem analityków, największe szanse na wygraną, wśród polskich produkcji nominowanych do Oscara ma "Ida" (kurs 1.55). Na zwycięstwo polskiego filmu w kategorii najlepszy film obcojęzyczny postawiło również 55 proc. graczy. Największą konkurencję stanowi rosyjski "Lewiatan". Kurs na ten film wynosi 2.30, a na jego wygraną liczy 39 proc. typujących.

Film Pawlikowskiego walczy również o statuetkę za najlepsze zdjęcia. W tym przypadku kurs wynosi 12.00, co oznacza, że prawdopodobieństwo jej zdobycia jest niewielkie. Do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument zostały nominowane dwie polskie produkcje – "Joanna" oraz "Nasza Klątwa". Kursy odpowiednio 6.00 oraz 8.00 nie dają nadziei na zwycięstwo. Faworytem w tej kategorii jest Crisis Hotline: Veterans Press 1 (kurs 1.17).

Zobacz także: Oscary 2015: Zakończyło się głosowanie. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję!

Najlepszy film

Analitycy przewidują, że Oscarem za najlepszy film zostanie nagrodzony "Birdman" (kurs 1.65). Na jego zwycięstwo postawiło 31 proc. klientów STS. Największą konkurencję dla amerykańskiej produkcji stanowi "Boyhood" (kurs 2.05). W ten sposób obstawiło 24 proc. graczy w tej kategorii. Najmniejsze szanse na wygraną mają "Teoria wszystkiego" i "Whiplash". Kurs na te produkcje wynosi 100.00, a odpowiednio 6,25 proc. i 16 proc. graczy wierzy w ich zwycięstwo.

Najlepszy aktor

Według bukmacherów najlepszym aktorem zostanie E. Redmayne (kurs 1.30). Tak uważa również 54 proc. obstawiających wyniki Oscarów. Najmniejsze szanse w tej kategorii ma S. Carell. Kurs w tym przypadku wynosi 100.00. W jego zwycięstwo wierzy jedynie 3,4 proc. grających.

Najlepsza aktorka

W kategorii najlepsza aktorka największe szanse na wygraną ma J. Moore (kurs 1.03) za rolę w filmie "Still Alice" zostawiając daleko w tyle swoją główną konkurentkę R. Witherspoon (kurs 18.00). Na zwycięstwo faworytki bukmacherów liczy 74 proc. grających.Informacja prasowa STS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.