Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8631 miejsce

Osiedle Jarzębinowe w Łodzi

W Łodzi na Bałutach "Osiedle Jarzębinowe" realizowane przez spółkę Echo Investment uzyskało pozwolenie ostateczne na użytkowanie.

Osiedle Jarzębinowe w Łodzi na Bałutach / Fot. Echo InvestmentInwestycja "Osiedla Jarzębinowego" zlokalizowana jest na Bałutach. Składa się z dwóch 5-piętrowych budynków zaprojektowanych na wspólnej kondygnacji stanowiącej parking podziemny. Budynki znajdują się w skrajnych częściach działki, co gwarantuje mieszkańcom swobodę i prywatność. Dziedziniec, starannie urządzona zieleń i bezpieczny plac zabaw - to elementy stanowiące dopełnienie funkcjonalności obiektu. Ogrodzenie osiedla zapewnia odpowiedni stopień bezpieczeństwa.

W I etapie „Osiedla Jarzębinowego” powstało 120 mieszkań o powierzchni od 32 do 87 mkw. Każde posiada balkon, a na ostatnich piętrach dostępne są mieszkania z tarasami. Do dyspozycji są 93 miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz 27 miejsc postojowych na terenie osiedla. W obu budynkach zaprojektowano komórki lokatorskie, dodatkowe pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Budownictwo Mitex SA.

Część osób które zakupiły mieszkania na "Osiedlu Jarzębinowym" planuje przeprowadzkę jeszcze pod koniec sierpnia br. Prace remontowe i odbiory mieszkań przebiegają więc sprawnie. - mówi specjalista ds. PR - Paweł Słupski z Echo Investment.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.