Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28744 miejsce

Osiedlowe wysypiska śmieci. W Warszawie jak w Neapolu?

Na wielu warszawskich osiedlach tworzą się małe wysypiska. W kilku przypadkach są to wręcz wielkie stosy śmieci. Jaka jest tego przyczyna ?

Ten sam śmietnik na osiedlu pomiędzy ul.Racławicką, a ul.Wiktorską ( 1 lutego 2008 ) / Fot. Maria LipowieckaIdąc osiedlowymi uliczkami, przy których parkowane są samochody, zauważyć można pewną dziwną prawidłowość. Ludzie, wchodząc do swych aut, wyrzucają worki ze śmieciami do śmietniczek, przeznaczonych na małe odpadki. Przypuszczać można, że najzwyczajniej nie chce im się iść do śmietnika. Wielu powie: to tylko jeden przypadek. Otóż nie. Osiedlowe kosze szybko zamieniają się w prawdziwe wysypiska śmieci, co, w niesprzyjających warunkach, doprowadzić może do rozprzestrzeniania chorób.

Śmietniczka przy ulicy Kraushara (na szczęście usunięta po wielu interwencjach mieszkańców) / Fot. Maria LipowieckaPrzykładem jest śmietnik osiedlowy pomiędzy przedszkolem a liceum, przy ulicy Wiktorskiej w Warszawie. Wielka góra odpadków leży tam już od dawna; co ciekawe - nadal rośnie. Można tam już napotkać szczury, zaś samo wysypisko wydziela bardzo nieprzyjemny zapach i wygląda, mówiąc delikatnie, dość nieestetycznie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Koniecznie proszę napisać " i co dalej" .... jaka jest aktualna sytuacja....

Komentarz został ukrytyrozwiń

"+" :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.