Facebook Google+ Twitter

Osiem krajów w jednym serwisie społecznościowym

Kolejny serwis społecznościowy w polskim internecie BAHU.COM wszedł do Polski. Czy jego wielonarodowy charakter i nowe funkcje pozwolą mu na stałe zagościć na naszych monitorach?

Strona Główna Bahu / Fot. KamikadzeCoraz więcej osób osamotnionych i przygnębionych zagłębia się w życie w wirtualnej przestrzeni. Tę sytuację wykorzystują właściciele serwisów przyciągając rzesze użytkowników.

Serwisy społecznościowe nie służą już jedynie za blogi dla zakompleksionych i nieśmiałych. Na ich stronach mają swoje blogi Lech Wałęsa, Kasia Cerekwicka, Renata Beger czy Doda na mojageneracja.pl.

W natłoku takich miejsc w internecie, jak grono.net, nasza-klasa.pl czy mojageneracja.pl wyłania się nowy gracz na rynku www.bahu.com. W czerwcu powstał we Francji i zdobył tam do tej pory 120 tys. użytkowników. Z założenia jest to strona o zasięgu europejskim stąd też istnieje w wersji polskiej, litewskiej, holenderskiej, angielskiej, portugalskiej oraz oczywiście francuskiej, a kolejne wersje są w trakcie tworzenia.

Dzięki połączeniu 6 wersji językowych powstała unikalna platforma umożliwiająca nawiązanie kontaktów z ludźmi z 8 krajów europejskich: Polski, Francji, Wielkiej Brytanii, Litwy, Irlandii, Belgii, Holandii i Portugalii. Adresatami tej strony są uczniowie gimnazjów i liceów oraz studenci.

Na większości takich stron można jedynie dodać i podpisać zdjęcia. Na www.bahu.com ciekawa funkcja tagowania pozwala zaznaczyć i opisać osoby na zdjęciach oraz jednym kliknięciem odnaleźć się na zdjęciach znajomych rozrzuconych na wielu stronach.

Kolejną ciekawą funkcją jest iPod. Dzięki niemu możesz słuchać muzyki swojej lub znajomych. Funkcji jest o wiele więcej, a ciągle powstają nowe.

Czy www.bahu.com osiągnie sukces? Wszystko zależy od tego czy twórcy pozostaną konsekwentni i będą patrzeć oczami młodych użytkowników. Czy zrozumieją ich potrzeby?

Sprawdźcie: www.bahu.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ten portal jest naprawdę świetny i daje dużo możliwości... Do tej pory nie korzystałam z takich portali. Wydawało mi się to głupie. Od kiedy dowiedziałam się o nim, odwiedzam BAHU codziennie ;)

Szczególnie podoba mi się iPOD i możliwość odtwarzania muzyki.
Naprawdę, portal godny polecenia....!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziękuję serdecznie za uwagi. Są bardzo cenne, a ja nie jestem humanistą więc mi sie przydadzą... Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) na zachete. Popracuj troche nad logika zdan ;) "W natłoku dużej ilości tego typu miejsce w internecie...".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.