Facebook Google+ Twitter

Osińska w finale eliminacji do Eurowizji. Pojedzie do Sztokholmu?

Dorota Osińska to utalentowana wokalistka, laureatka programu „The Voice of Poland“, która swoim wykonaniem piosenki „Calling You“ wywołała łzy wzruszenia u Marka Piekarczyka.

„Jak śpiewałaś, czułem, że właśnie dostałem nagrodę. Za to, że przez całe życie żyłem w ten sposób, żeby po sześćdzieciątce mieć łzy wzruszenia w oczach“ – mówił wówczas.
W chwili obecnej spełnia się kolejne marzenie wokalistki.

W chwili obecnej wokalistka spełnia swoje kolejne marzenie. Współpracuje z producentem płyt m.in. Lary Fabian, Natashy St-Pier, Maurane, Julie Zenatti, czy Michael’a Sardou – Rickiem Allisonem. "Piosenek Ricka Allisona słucham od dobrych kilkunastu lat. Tyle samo czasu marzę, by śpiewać taki repertuar. W końcu wysłałam nieśmiałego maila z zapytaniem czy by czegoś dla mnie nie napisał, a skończyło się na tym, że robimy razem płytę. Całe życie dążyłam do tego co teraz się dzieje i chwilami trudno uwierzyć, że to się dzieje naprawdę!" – mówi Dorota Osińska.
Czy
Piosenką pod tytułem “Universal” Dorota Osińska wyśpiewała sobie udział w eliminacjach do Eurowizji 2016. Czy pojedzie do Sztokholmu, aby w tym roku w finale Eurowizji reprezentować Polskę, okaże się już 5 marca.

Trzymamy kciuki za Dorotę I niezwykle nastrojową piosenkę “Universal”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.