Facebook Google+ Twitter

Osłodzić święta dzieciom z Liskowa

Członkowie Kaliskiego Klubu CB-Radio, postanowili osłodzić trochę życie dzieciom z Domu Dziecka w Liskowie. Oddali krew a czekolady, jakie dostali od Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, przekazali dzieciom z Liskowa.

Klubowicze przekazują prezenty i upominki / Fot. Piotr AndrzejakWszystkie słodycze dzieci otrzymały w dniu 4 kwietnia 2009 roku. Organizatorzy przygotowali również piknik, na którym dzieci mogły pojeździć na quadach, pograć w piłkę, jak również upiec kiełbaski na grillu i ognisku.

Inicjatorem pomysłu „Osłodzić Święta” jest członek Klubu CB, Michał Morawski "MOREK". Pomysł zrodził się już właściwie w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Podczas wieczornych rozmów na CB-Radio. Michał w rozmowie z Wiadomościami24.pl tłumaczy: - Zauważyłem, że w ludziach tkwi dużo dobrego i że oni chętnie dzielą się tym dobrem. Później pojawiły się kolejne pomysły i tak zrodziła się akcja.

Część kawalkady jadąca do Liskowa / Fot. Piotr AndrzejakWszyscy chętni klubowicze zebrali się w sobotę o godz. 12.00 pod TESCO i kawalkadą 20 aut ruszyli do Liskowana, gdzie czekali na nich z niecierpliwością najmłodsi. Wszystkie upominki zostały przekazane dzieciom. Po powitaniu rozpoczęły się gry i zabawy, ale największe powodzenie miała jazda na quadach, jeździli wszyscy starsi i młodsi. Starsi przyszykowali grilla i ognisko.

W rozmowie z Wiadomościami24.pl, Marcin Olejniczak z Kaliskiego Klubu CB-Radio, mówi, że jest to pierwsza taka akcja, ale nie ostatnia. Koledzy z klubu planują już akcję na Boże Narodzenie, tylko zamiast jazdy na quadach będzie kulig.

Fotofelieton

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.