Facebook Google+ Twitter

Ośmiornica z Wesołej obnażona w internecie!

Wielokrotnie pisaliście o nadużyciach skompromitowanego burmistrza Wesołej Edwarda Kłosa, który odmówił wykonania wyroku sądu i dzięki znajomościom jest bezkarny. Jako pierwsza aferę opisała Paulina Nowicka właśnie w serwisie Wiadomości24.pl.

Media ujawniają tzw. "ośmiornicę z Wesołej" / Fot. Joanna PodolskaDo tej sprawy i innych nadużyć wielokrotnie wracaliście, sprawę podjęły wszystkie lokalne i ogólnopolskie środki masowego przekazu. Ostatnio, aż 20 minut poświecił jej Polsat w najlepszym czasie antenowym. Warszawscy dziennikarze i minister Julia Pitera wezwali do usunięcia skompromitowanego urzędnika http://bp3.blogger.com.

W kanale YouTube można już obejrzeć materiały o aferze w Wesołej. Autorzy przygotowali też skrót sprawy pt.” oto, Polska (3 lata bezprawia w 8 minut) - esencja afery!” wystarczy kliknąć w link i obejrzeć film na YouTube.

W drugą rocznicę łamania wyroku przez Urząd w Wesołej – Polsat nadał program, o którym pisze prasa.

Jaki będzie finał tej skandalicznej afery? Nie wiadomo. Media ujawniły „ośmiornicę z Wesołej” – grupę wpływowych baronów PO, która skutecznie dba o swoje interesy, ale czy odpowiedzialność karna za popełnione przestępstwa się przedawni?

Pierwszy materiał o aferze pojawił się właśnie w serwisie Wiadomości24.pl: Samowola w Wesołej, czyli właściciel kontra urząd

Dziękujemy za podjęcie tematu panujących tu afer i patologii. Jesteście potrzebni i wasza praca jest bardzo społecznie pożyteczna. Mieszkańcy warszawskiej dzielnicy Wesoła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.