Facebook Google+ Twitter

Ośmiu wspaniałych w Gdyni

Wczoraj, tj. 6 marca 2010 roku, odbyło się rozdanie nagród laureatom konkursu "8 Wspaniałych". Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu.

 / Fot. gdynia.pl - oficjalna strona miastaDo konkursu zgłoszono 33 uczniów gdyńskich szkół, którzy wyróżniają się pracą na rzecz potrzebujących: uczestniczą w wielu kampaniach społecznych, pracują jako wolontariusze np. w hospicjach i świetlicach socjoterapeutycznych, pomagają osobom niepełnosprawnym, znajdują czas, by swoim wsparciem służyć innym.

Laureaci

1. Daria Blok - kl. III, XII Liceum Ogólnokształcące - będzie reprezentowała Gdynię na eliminacjach ogólnopolskich w Warszawie
2. Aleksandra Cydejko - kl. III, VI Liceum Ogólnokształcące
3. Patrycja Klein - kl. III Gimnazjum Nr 4
4. Agata Konkol - kl. II, XIV Liceum Ogólnokształcące
5. Anna Kubiak - kl. III, XII Liceum Ogólnokształcące
6. Monika Kwietniewska - kl. III, III Liceum Ogólnokształcące
7. Dorota Wyganowska - kl. III X Liceum Ogólnokształcące
8. Renata Ziemann - kl. I, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2

Uczestnicy konkursu:

1. Marcin Baran - kl. III, Gimnazjum Nr 17 (Zespół Szkół Nr 12)
2. Martyna Białek - kl. II, III Liceum Ogólnokształcące
3. Anna Błaszkiewicz - kl. II, III Liceum Ogólnokształcące
4. Bobrowska Angelika - kl. III, Gimnazjum Nr 2
5. Kamila Deluga - kl. III, XII Liceum Ogólnokształcące
6. Magdalena Grzenkowicz - kl. II, Gimnazjum Nr 23 (Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2)
7. Patrycja Klemenska - kl. II, I Akademickie Liceum Ogólnokształcące
8. Weronika Konkol - kl. II, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
9. Jakub Lemański - XII Liceum Ogólnokształcące
10. Joanna Łożyńska - kl. III, Gimnazjum Nr 2
11. Dominika Makurat - kl. I, III Liceum Ogólnokształcące
12. Maurycy Mazur - kl. I, Gimnazjum Nr 23 (Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2)
13. Małgorzata Mielniczuk - XIV Liceum Ogólnokształcące
14. Łukasz Niewola - kl. III, XIV Liceum Ogólnokształcące
15. Magdalena Oziemblewska - kl. III, Gimnazjum Nr 24 (Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1)
16. Paweł Pawłowski - kl. II, XII Liceum Ogólnokształcące
17. Małgorzata Pietrzyk - kl. II, I Akademickie Liceum Ogólnokształcące
18. Anna Sędziak - kl. II, I Akademickie Liceum Ogólnokształcące
19. Agata Silikowska - kl. III, Zespół Szkół Budowlanych
20. Anna Skowierzak - kl. I, II Liceum Ogólnokształcące
21. Laura Skrobotowicz - kl. II, I Akademickie Liceum Ogólnokształcące
22. Kamila Szocik - kl. III, VI Liceum Ogólnokształcące
23. Martyna Szymańska - kl. II, XIV Liceum Ogólnokształcące
24. Ewelina Toczek - kl. I, III Liceum Ogólnokształcące
25. Krystian Ulatowski - kl. III, Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych

Gratulujemy naszym wspaniałym!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.