Facebook Google+ Twitter

"Ósmy cud świata i zagłada" w teatrze Rampa

Zostałem zaproszony przez dyrektora teatru Rampa na Targówku, a zarazem kolekcjonera moich obrazów, na sztukę pt. "Ósmy cud świata i zagłada".

Odnowiony główny hol / Fot. marek kraussWinda dla niepełnosprawnych / Fot. marek krauss14 września br. dyrektor teatru Rampa na Targówku, pan Witold Olejarz, zaprosił mnie na sztukę "Ósmy cud świata i zagłada". Sztukę napisał Pierre Palmade i Muriel Robin. W przedstawieniu wystąpili: młoda aktorka Agnieszka "Fajka" Fajhauer oraz znany m.in. z serialu "Na Wspólnej" Wojciech Wysocki. "Ósmy cud świata i zagłada" opowiada historię pary, która postanowiła się rozwieść.

Zanim zaczęła się sztuka zwiedziłem teatr, który przeszedł kapitalny remont. Rzeczywiście wnętrze zmieniło się nie do poznania. Moją uwagę zwróciły winda dla osób niepełnosprawnych i winda służąca do wożenia specjalnych dekoracji. Sztuka jest wystawiana w małej sali teatralnej, w której fotele ustawione są tak, aby każdy widz, nawet ten siedzący daleko, widział całą scenę.

na zlecenie teatru "Rampa " wykonałem plakat do bajki pt. "Złota kaczka" o wymiarze 100 cm na 200 cm. / Fot. marek kraussNa zlecenie teatru "Rampa " wykonałem plakat do bajki pt. "Złota kaczka" o wymiarze 100 cm na 200 cm.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.