Facebook Google+ Twitter

Osobiste wspomnienie o Michaelu Jacksonie

Kto z nas był na koncercie Michaela Jacksona? Kto zerkał na kroki moonwalka, podśpiewywał Billy Jean, choć raz zanucił The Girl is Mine?

 / Fot. EPA/ARMANDO ARORIZOSpośród dziennikarzy Wiadomości24.pl na pewno wiele osób zetknęło się z tym, kogo określa się jako największego showmana wszystkich czasów. Bezpośrednio, z mniejszej lub większej odległości. Pośrednio także. Może dziś warto o tym napisać? O sobie i Michaelu Jacksonie. Osobiste wspomnienie tych kilku choćby chwil, na które on miał wpływ. Przede wszystkim dzięki muzyce.

Czy robiliście zdjęcia Michaela podczas jego pobytu w Polsce i niezapomnianego koncertu w 1996 roku? Byliście na koncertach w innych krajach? Prześlijcie zdjęcia, filmy wideo, opiszcie w jakich okolicznościach zostały zrobione. Dziś przyszedł czas, by je przypomnieć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Obejrzałam właśnie zdjęcia z USA i całego świata...
Może to się komuś wydać głupie, ale jeżeli słucha się tyle lat jego muzyki, śpiewa się jego piosenki, a przede wszystkim przy nich tańczy to nie sposób powstrzymać łez.
Nie mam co prawda zdjęć Michaela, wspomnień z koncertów, ale mam do niego bardzo osobisty stosunek. Jego piosenki to dla mnie fenomen, coś nie do podrobienia, nie do posiania wręcz. Michael to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w muzyce; miał w sobie coś, za co ludzie go kochali i nie ważne było to o co był podejrzewany. To już się teraz nie liczy. Ale fakt faktem, że to właśnie miedzy innymi go zniszczyło.
Niestety nie spełnią się już nigdy moje dwa największe marzenia: koncert Jacksona i Queen. Ktoś by powiedział, że ten drugi jeszcze istnieje, ale dla mnie bez Freddy`ego już nie.

Niech Bóg obu panów trzyma w swojej opiece i niech tacy ludzie wchodzą dziś na scenę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.