Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7738 miejsce

Osobliwi.pl - miejsce spotkań osób niepełnosprawnych

Wystartowali dwa miesiące przed walentynkami. Chcą być miejscem spotkań osób niepełnosprawnych i ich przyjaciół. Czy dwoje - najpiękniejsza z liczb mnogich - będzie udziałem wielu spośród ich użytkowników?

 / Fot. http://www.osobliwi.pl16 - tyle osób niepełnosprawnych, z całego kraju, rejestruje się codziennie w nowym portalu www.osobliwi.pl. Serwis ruszył 12 grudnia i w tej chwili zalogowało się w nim ponad 1000 osób. Wśród nich są osoby niepełnosprawne, ich znajomi, a także rehabilitanci i lekarze.

Osobliwi.pl to miejsce tworzone przez osoby niepełnosprawne dla osób niepełnosprawnych. Jak mówi Tadeusz Stasiak, pomysłodawca portalu – chciałem stworzyć nowoczesny serwis, miejsce spotkań osób niepełnosprawnych i ich przyjaciół. Jak się okazuje użytkownicy nie tylko wypowiadają się na forum czy piszą blogi, ale także znajdują pracę. Stasiak przekonuje, że w serwisie Osobliwi.pl znajdzie się miejsce dla każdego, komu bliski jest los osób niepełnosprawnych.

Użytkownicy angażują się też w działalność portalu. Sebastian, 26-latek ze Śląska właśnie objął funkcję administratora chatu. Jak mówi: - Ludziom trzeba pomagać. Kiedyś pracował jako wolontariusz w domu spokojnej starości, dziś stara się pomagać także przez internet. W serwisie szuka swojej drugiej połówki, ale bardzo sobie ceni wszystkie nawiązane tu znajomości.

Więcej: http://www.osobliwi.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+ Dziękuję za informację

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.