Facebook Google+ Twitter

Osoby niepełnosprawne na Euro 2012. Program Respect Inclusion

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-06-17 13:46

Projekt "Respect Inclusion - Football with No Limits", realizowany przez Centre for Access to Fotball in Europe, ma umożliwić osobom niepełnosprawnym aktywne uczestnictwo w Euro 2012, zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie.

 / Fot. logoMistrzostwa są okazją do zwrócenia szczególnej uwagi na respektowanie praw osób niepełnosprawnych. W Polsce projekt "Respect Inclusion - Football with No Limits" realizuje Fundacja TUS. Przed rozpoczęciem Euro 2012 dokonała oceny dostępności miejsc publicznych, istotnych z punktu widzenia niepełnosprawnych kibiców, we wszystkich czterech miastach-gospodarzy UEFA Euro 2012.

Warszawska Strefa Kibica


Za dostępne i przyjazne uznano 774 miejsca i otrzymały one oficjalne naklejki "Respect Inclusion - Football with No Limits". Przyznano je w 5 różnych kategoriach: obiekt dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich z pomocą, osób niewidomych, osób głuchych; obiekt dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich bez pomocy, osób niewidomych, osób głuchych;obiekt dostępny dla osób niewidomych i poruszających się na wózkach inwalidzkich bez pomocy; obiekt dostępny dla osób niewidomych i poruszających się na wózkach inwalidzkich z pomocą oraz obiekt dostępny dla osób niewidomych i głuchych.

Zobaczmy i posłuchajmy co nt. Programów Odpowiedzialności Społecznej, realizowanych w ramach projektu UEFA Euro 2012 "Respect Inclusion - Football with No Limits", mówiono podczas konferencji prasowej Fundacji TUS i Krajowego Centrum Medialnego EURO 2012Euro 2012. Konferencja prasowa.

Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.