Facebook Google+ Twitter

Ostatki w stolicy - gdzie bawić się w Warszawie

Kończą się huczne zabawy i imprezy. W tym roku wyjątkowo, ostatni dzień karnawału zbiegł się ze Świętem Kobiet.

Karnawał w Rio de Janeiro / Fot. Felipe Ferreira, GNU, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Comissao-imperatriz-99.jpg&filetimestamp=20060417120001 Z całą pewnością najsłynniejszy bal karnawałowy odbywa się w Rio de Janeiro. Impreza rozpoczyna się w ostatni piątek przed Wielkim Postem i trwa przez 5 dni, kończy się nad ranem w Środę Popielcową. Tysiące kilometrów dzielą nas od stolicy wyjątkowego balu, warto zatem przejrzeć, co dziś oferują nam warszawskie kluby.

W Fabryce Trzciny wystąpi Fredrika Stahl. Piosenkarka uznawana jest za jedną z najwybitniejszych sław światowego jazzu, ponadto łączy elementy trzech gatunków muzycznych: popu, soulu i bluesa. Koncert Fredriki zostanie poprzedzony występem trzech słynnych DJ-ów (KOKO BEND). Więcej informacji znajdziecie na Koktajl.24.

Z kolei Club 70 zaprasza, w szczególności panie, na specjalny wieczór (Womens Night),DJ GEM zaprezentuje największe hity lat 70., 80., oraz 90.(CLUB 70).

Warto przejrzeć strony poszczególnych klubów warszawskich! Pamiętajcie, czeka nas 40 dni wstrzemięźliwości od hucznych imprez, wykorzystajmy w pełni ostatnie godziny karnawału!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.