Facebook Google+ Twitter

Ostatni drink

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-05-06 11:42

Graham P., lat 26, ojciec dwójki dzieci zmarł z powodu zatrucia alkoholem po wypiciu „zabójczego”, jak się okazało drinka.

Graham P. Przebywał w barze od czterech godzin, kiedy zamówił swojego ostatniego drinka. Nie był to zwykły drink, ale miks wielu alkoholi, który wypełnił typową szklankę do piwa w połowie. Jak pokazywał rachunek, ostatnie zamówienie opiewało na sumę 30 euro. W naczyniu znalazły się m.in. wódka, whisky, koniak, likier Baileys w sumie osiem różnych pozycji.

Kilka minut po wypiciu „drinka” Graham P. poczuł się źle i spadł z barowego stołka. Pijący razem z nim koledzy przenieśli nieprzytomnego do jednej z sal konferencyjnych hotelu w który się bar znajdował. O godzinie szóstej rano, pracownik nocnej zmiany znalazł zwłoki mężczyzny.

Jak poinformował lekarz medycyny sądowej przyczyną zgonu było zatrucie alkoholem. We krwi zmarłego stwierdzono 375mgs/100ml, co odpowiada 10 butelkom piwa lub 3-4 butelkom wina.
Kierownik baru i barman usłyszeli zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci. Jak obaj tłumaczyli, przez cały wieczór odmawiali serwowania „mocnych” alkoholi bezpośrednio do szklanki z piwem. Graham P. i jego koledzy urządzili sobie w pewnym momencie zawody w piciu i zamawiali wiele kolejek. W trakcie rozprawy przed sądem hrabstwa Nenagh, obaj przyznali się do winy.
Proces trwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.