Facebook Google+ Twitter

Ostatni dzień targowy na Niskich Łąkach

Targowisko na Niskich Łąkach zna praktycznie każdy z mieszkańców Wrocławia. Można tam kupić i sprzedać wszystko. Niestety wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć. Na terenie byłego targowiska w ciągu 4 lat ma powstać stadion na potrzeby Euro 2012.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wejście na targowisko. fot.Patryk Ciechanowski-Mirek
Wejście na targowisko. fot.Patryk Ciechanowski-Mirek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ostatni dzień? - Bardzo dobrze. Powinno się zlikwidować wszystkie te targowiska , w cholerę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze staram się robić zdjęcia tak by nie było widać twarzy i nie mieć z tym problemu, ale niestety czasem mi się nie uda - zazwyczaj przy oglądaniu zdjęć wychodzi że się ludzie inaczej patrzą/mają skierowane głowy, a wtedy zbyt późno jest na pytania.
Z tego co pamiętam (bezdomny?) pan na wózku widzialem ze oprócz mnie był fotografowany jeszcze przez kilka osob i nie tylko nie narzekał ale i chętnie dawał się fotografować [jak fotografowany człowiek widzi ze jest fotografowany i patrzy w stronę aparatu, czasem nawet uśmiecha(lub celowo włazi w kadr) czy też pyta gdzie będzie opublikowane/dla kogo fotografuję to uznaję to za zgodę, jeśli natomiast zaczyna na cokolwiek narzekać to natychmiast kasuje zdjecia). Jeśli jednak jest to ogromny problem to moge zdjecia przerobić i dodać ludzom na oczy czarne paski lub rozmazać twarze albo w ogole usunąć.
Marto, podpis pod dwójką miał brzmieć mniej więcej tak "targowisko likwidują ale będzie ok" ale w końcu powstrzymałem się przed takim podpisem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patryk, mogłeś odlepić "fot." od swojego imienia, bo jakoś dziwnie to wygląda... W dodatku po kropce na końcu opisu zdjęcia powinno być chyba "Fot." No i brak podpisu pod dwójką...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak z ciekawości, masz zgody ludzi ze zdjeć na publikacje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.