Facebook Google+ Twitter

„Ostatni klaps” – brzmi dwuznacznie?

„Ostatni klaps” to najnowsza polska komedia pełna perypetii i zaskakujących zwrotów akcji. W rolach głównych wystąpią m.in. Maja Frykowska, Mariusz Pujszo, Marek Włodarczyk, Michał Milowicz oraz Piotr Zelt.

 / Fot. Ostatni klapsStworzony z lekkością i rozmachem pod względem kostiumowym, i scenograficznym film, stylistycznie łączy w sobie najlepsze cechy kina czeskiego oraz francuskiego. Ponadto, scenariusz Mariusza Pujszo, który zagrał w filmie jedną z głównych ról, zaskakuje i z minuty na minutę rozkręca akcję rozgrywającą się nie tylko w scenerii ekskluzywnego Cannes, ale i na ziemiach wielkopolskiego Pałacu Wąsowo.

Gdy na terenie wielkopolskiego pałacu pojawiają się dwie nieświadome swych zamiarów ekipy filmowe, musi dojść do starcia artystycznej wizji z komercyjną igraszką, intelektu z instynktem, wrażliwości z pożądaniem, ego z libido...

Reżyser kina artystycznego, który dotąd obnażał jedynie intelektualnie. Producent filmów dla dorosłych, który poświęcił swe życie sztuce rozbierania. Znużona jednorodną karierą ikona męskich fantazji, która marzy o poważnym aktorstwie i odkrywaniu nowych obszarów nagiej prawdy. Gdy społeczne maski opadają na ziemię równie efektownie jak luksusowe gorsety, wydarzyć się może
dosłownie wszystko. Pytanie brzmi: do kogo w tej plątaninie nęcących ciał i osobistych ambicji będzie należeć... ostatni klaps?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No proszę, wygląda na to, że zapowiada się całkiem niezła komedia:) Lubię takie pomieszanie konwencji :) Ciekawe jak Frytka wypadłą w głównej roli :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.