Facebook Google+ Twitter

Ostatni przystanek multimedialnej ekspozycji McDonald’s już w ten weekend w Bydgoszczy i w Toruniu!

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2015-09-08 11:48

McDonald’s kończy już tegoroczną trasę multimedialnego show. Po odwiedzeniu najpopularniejszych wakacyjnych miast nad polskim morzem oraz na Mazurach w najbliższy weekend odwiedzi Bydgoszcz i Toruń, aby zakończyć swój tour. Dzięki interaktywnym instalacjom uczestnicy pokazu otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć do świata jakości McDonald’s. Już w najbliższą sobotę firma zaprasza do Bydgoszczy, w niedzielę zaś do Torunia na wyjątkową, multimedialną ekspozycję poświęconą swoim produktom.

 / Fot. materiały prasowePo sukcesie ubiegłorocznej, pilotażowej trasy multimedialna ekspozycja McDonald’s odwiedzi w tym roku aż 32 polskie miasta. Ostatnie z nich to Bydgoszcz i Toruń, gdzie interaktywną prezentację będzie można zwiedzić w najbliższą sobotę na bydgoskim Starym Rynku oraz w niedzielę na Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Ekspozycja zainstalowana na platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę obejmuje 3 części:

 / Fot. materiały prasowe• Panele 3D, dzięki którym można wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonald’s;
• Kino 3D, w którym widzowie mogą obejrzeć uprawy warzyw dla McDonald’s;
• Gogle 3D, dzięki którym można zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s.

 / Fot. materiały prasoweInnowacyjna ekspozycja McDonald’s będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych w godzinach 11.00-18.00 w najbliższy weekend. Wstęp na pokaz jest bezpłatny. Uczestnicy będą mieli okazję odbyć kilkunastominutową wycieczkę po wirtualnym świecie jakości. Na jej zakończenie sprawdzą swoją wiedzę na temat McDonald’s w krótkim teście oraz otrzymają zaproszenie na poczęstunek do ustawionego obok mobilnego food trucka.

 / Fot. materiały prasoweDwa ostatnie przystanki multimedialnej ekspozycji McDonald’s to:

• 12 września, godz. 11:00-18:00 – Bydgoszcz, Stary Rynek
• 13 września, godz. 11:00-18:00 – Toruń, Rynek Nowomiejski

 / Fot. materiały prasoweWażnym elementem kampanii jest dedykowana strona internetowa www.twojepytaniado.mcdonalds.pl. Prezentowane na niej treści dostarczają informacji na temat dostawców produktów oraz ich jakości. Kluczowym elementem strony jest możliwość zadawania przez użytkowników pytań na wszelkie tematy dotyczące oferty produktowej firmy. Na specjalnie stworzonej podstronie będzie można także na bieżąco śledzić trasę, jaką pokonują trucki McDonald’s.

Pierwsza edycja kampanii „Nasze produkty, Twoje pytania” trwała od 20 września do 30 listopada 2014 r. W tym czasie McDonald’s ze swoim pokazem zawitał do 12 polskich miast, a w interaktywnych prezentacjach wzięło udział łącznie ponad 12 tysięcy osób.

***
McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa
w Polsce 358 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 17 000 osób. 230 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy
z McDonald’s.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: McDonald's


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

/...zajrzeć do świata jakości McDonald’s./

Dowcip dekady. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.