Facebook Google+ Twitter

Ostatnia edycja Tor Poznań Track Day 2011 już 16 października

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-10-12 22:00

Tegoroczny cykl imprez Tor Poznań Track Day organizatorzy planują zakończyć w wielkim stylu podczas ostatniej edycji, która odbędzie się w niedzielę, 16 października na Torze „Poznań”

Wielu uczestników wcześniejszych edycji ma zamiar po raz ostatni w tym roku podnosić swoje umiejętności sportowej jazdy oraz spalić resztki adrenaliny na torze wyścigowym w miłej atmosferze i pod okiem profesjonalnych instruktorów. Aktualna lista uczestników wygląda imponująco: ponad 50 wozów, a wśród nich mocarne: Nissan GT-R, Ferrari 458, Porsche 911GT2 (dwóch generacji), zastępy profesjonalnie przygotowanych Mitsubishi i BMW w tym ciekawe i unikatowe BMW Z8, cała gama Porsche – od klasycznych 911 serii 964 po „najszerszego Porsche w Polsce” 928S Strosek, a także Lotusy Elise, Nissany 350Z-370Z i inne...Poza stałym harmonogramem, obejmującym przedpołudniowe treningi pod okiem instruktorów na torze podzielonym na sektory oraz popołudniowe sesje konkursowe po całej nitce „Toru Poznań”, na uczestników i widzów będzie czekało wiele atrakcji. Jak zwykle uczestnicy Tor Poznań Track Day swoich sił spróbować będą mogli także za sterami samochodów porsche oferowanych przez Carrera Cars Team.

Ponownie odwiedzi imprezę Magazyn IMPERIUM KOBIET wraz z czytelniczkami - zwyciężczyniami w konkursie internetowym ogłoszonym przez redakcję, a także z gościem specjalnym zaproszonym przez Ilonę Adamską, redaktor naczelną magazynu oraz Dominiką Tajner-Idzik, zapaloną miłośniczką motoryzacji! Okazja jest szczególna, ponieważ na Torze Poznań Magazyn Imperium Kobiet będzie świętował swoje pierwsze urodziny! Jak zwykle, pięknym dziewczynom towarzyszyć będą liczni fotoreporterzy oraz operatorzy kamer uwieczniający ich zmagania z porsche dostarczonymi przez Carrera Cars Team!

Miłośnicy sportowej strony imprezy także nie będą zawiedzeni - gościem specjalnym Tor Poznań Track Day, zaproszonym przez partnera Carrera Cars Team, będzie Kuba Giermaziak, odnoszący znaczące sukcesy w Porsche SuperCup, zawodnik Verva Racing Team! Partner imprezy Sushi Batory przygotował na miejscu wspaniałą degustację swoich wyrobów zarówno dla zawodników, jak i gości.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.