Facebook Google+ Twitter

Ostatnia noc roku w Chrzanowie jak w Paryżu

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2006-12-27 07:36

Po ubiegłorocznej nocy sylwestrowej w wiedeńskim stylu, w tym roku postawiono na "Noc pod gwiazdami Paryża". Wystąpią znane gwiazdy, będzie wieża Eiffla, kasztany z placu Pigalle i inne francuskie specjały.

Piotr Machalica, Grupa MoCarta, zespół Europa – La France, a nawet prawdziwa Rewia de Paris Lou Lou – to tylko niektóre z atrakcji przygotowane przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie na ostatnią noc 2006 roku. Oprócz tego organizatorzy imprezy zapowiadają moc niespodzianek, w postaci niezwykłej scenografii, nagród, sylwestrowych wróżb i noworocznego toastu. Gospodynią imprezy będzie znana z telewizyjnego programu „Europa da się lubić“ Elisabeth Duda. Po ubiegłorocznym sylwestrze w wiedeńskim stylu, w tym roku postawiono na Noc pod gwiazdami Paryża.

Teresa Wojciechowska / Fot: Gazeta Krakowska- Nie mogę zdradzać wszystkich szczegółów, ale postaramy się wyczarować w Chrzanowie na tę jedną noc atmosferę prawdziwego Paryża. Przygotowania trwają już od miesiąca. Na pewno nie zabraknie atrakcji i niespodzianek zarówno dla tych, którzy będą bawić się w środku, w sali teatralnej, jak i dla tych, którzy przyjdą na plac przed domem kultury – mówi Teresa Wojciechowska, kierowniczka działu animacji kultury i administracji w chrzanowskim Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji (MOKSiR) i główna organizatorka sylwestra. To według jej pomysłu przygotowany został repertuar i scenariusz całej imprezy, a także scenografia, w której z pewnością nie zabraknie wieży Eiffla, Łuku Triumfalnego i znanego z najlepszych kasztanów placu Pigalle.
Wszyscy, którzy wykupili bilety na zabawę w sali teatralnej i na bankiet po koncercie, będą mieli okazję spróbować kasztanów z placu Pigalle, a także serów, pasztetów i innych specjałów francuskiej kuchni – zdradza Teresa Wojciechowska.

Trzygodzinny koncert w sali teatralnej rozpocznie się o godzinie 19. Bilety na niego kosztują 100 złotych od osoby. Dla tych, którzy zechcą po koncercie spędzić tę wyjątkową noc w ośrodku, by bawić się dalej i kosztować specjałów kuchni francuskiej zapłacą za bilet 150 złotych. Honorowy patronat nad koncertem sylwestrowym „Pod Gwiazdami Paryża“ objęła pani Sylvie de Bruchard, konsul generalna Francji w Krakowie, zaś patronat medialny – „Gazeta Krakowska“.
D.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gustave a. Gustaw Eiffel, Gustave´a a. Gustawa Eiffela, o Gustavie a. Gustawie Eiffelu, ale: wieża Eiffla.
Ciekawe? Trudny nasz język. W artykule OK.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.