Facebook Google+ Twitter

Ostatnia podróż prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Prezydent Lech Kaczyński powrócił ze swej ostatniej podróży.

SAMOLOT ZE ZWŁOKAMI PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO LĄDUJĄCY NA OKĘCIU / Fot. Krzysztof TelegaTłumy oczekujące za ogrodzeniem lotniska na przylot ciała Prezydenta / Fot. Krzysztof TelegaWrócił ze swojej ostatniej podróży człowiek, który, tak jak my wszyscy, opuszczając dom z utęsknieniem czekał kiedy do niego wróci. Wraca przedstawiciel naszego Narodu, prezydent, mąż, ojciec, dla wielu kolega ze szkolnej ławy.

Możemy teraz w nieskończoność wymieniać kim był Lech Kaczyński. Pamiętajmy, kim był dla każdego z nas, bez wystawiania ocen Jego funkcjonowania.

Dziś wrócił sam, ale wkrótce dołączą do Niego pozostali członkowie tego tragicznego lotu.
Niech ta tragedia będzie dla nas wszystkich chwilą do zastanowienia się nad własnym losem jak i losem jaki swoim działaniem możemy zgotować innym.

Nie sposób przejść obojętnie wobec tego co się stało, ale skoro uczestniczymy w tej tragedii, zróbmy wszystko aby godnie uczcić pamięć ofiar sobotniego lotu.Samolot ze Zwłokami Prezydenta po raz ostatni dotyka płyty lotniska / Fot. krzysztof TelegaOstatnia podróż / Fot. Krzysztof TelegaZa chwilę Ciało Prezydenta przejedzie ulicami Warszawy / Fot. Krzysztof Telega

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.