Facebook Google+ Twitter

Ostatnia szansa na bezpłatne kursy!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-07-31 17:09

Trwający od 2008 r. projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” jeszcze tylko przez najbliższy rok będzie prowadził bezpłatne kursy i szkolenia. Jest to ostatnia szansa dla osób, które nie miały okazji skorzystać z oferty projektu.

Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” realizowany przez WSP TWP w Warszawie kończy się w sierpniu 2013 r. Od jego rozpoczęcia w 2008 r. z kursów i szkoleń, współfinansowanych ze środków UE, skierowanych do osób spoza WSP TWP w Warszawie, skorzystało aż 1076 osób. Osoby te wzięły udział w kursach komputerowych Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL) na poziomie podstawowym i zaawansowanym, kursach „Matematyka w naukach społecznych”, „Technologie informacyjne i edukacja multimedialna”, kursach komunikacji interpersonalnej, kursach przygotowujących nauczycieli do nabycia kompetencji multimedialnych, kursach komputerowych ECDL organizowanych dla osób niepełnosprawnych w Nadliwiu oraz kursach „Zostań także inżynierem”, które pozwalają nabyć humanistom wiedzę z zakresu nauk technicznych.

Do końca okresu realizacji projektu zorganizowane zostaną ostatnie edycje następujących szkoleń: kursy komputerowe dla osób niepełnosprawnych w Nadliwiu (2 edycje), kursy komputerowe na poziomie podstawowym w Warszawie i Katowicach (po 1. edycji w każdym z miast), kursy komputerowe dla zaawansowanych w Warszawie, Olsztynie i Katowicach (po 1. edycji w każdym z miast) oraz kursy „Zostań także inżynierem” w Katowicach (1. edycja).

- W najbliższym czasie, w sierpniu 2012 r. uruchomiony zostanie nabór na kurs komputerowy na poziomie zaawansowanym, organizowany w Warszawie i Olsztynie - mówi Małgorzata Kucharczyk asystentka koordynatorki projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”- kolejny nabór będzie prowadzony w połowie września br. na kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach. Na początku 2013 r. rozpoczniemy rekrutację na ostatnie edycje kursu komputerowego na poziomie podstawowym w Warszawie i Katowicach, oraz kursu na poziomie zawaansowanym, który odbędzie się tylko w Katowicach. Jesienią 2012 roku i na wiosnę 2013 r. nasz partner, Fundacja Apostolstwa Eucharystycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych „Dzieci –Dzieciom” zorganizuje dwie ostatnie edycje dofinansowanego kursu komputerowego skierowanego do osób niepełnosprawnych. Są to ostatnie edycje kursów, organizowanych w ramach projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”Informacje na temat dokładnych terminów kursów organizowanych przez projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” znajdą się na stronie internetowej projektu www.pu.wsptwp.eu oraz stronie Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie www.wsptwp.eu. Strony internetowe są przez nas na bieżąco aktualizowane, więc osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o uważne ich śledzenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.