Facebook Google+ Twitter

Ostatnia szansa na wybór logo ME 2009 w siatkówce kobiet

Jeszcze przez dwa dni można oddawać glosy na propozycje logo, pod którym odbędą się za 20 miesięcy na polskich boiskach mistrzostwa Europy 2009 w siatkówce kobiet. Organizatorem konkursu jest Polski Związek Piłki Siatkowej. Każdy głos w konkursie jest ważny, więc warto wybrać logo mistrzostw!

Panie staną w szranki mistrzowskie w 2009 roku. / Fot. TOMASZ HOŁOD Słowo Polskie Gazeta WrocławskaZa dwadzieścia miesięcy na polskich boiskach ruszą mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet, ale jeszcze nie znamy logo tej imprezy. Polski Związek Piłki Siatkowej wpadł na ciekawy pomysł, dzięki któremu to my, kibice możemy wybrać logo. Aby zagłosować trzeba wejść na oficjalną stronę PZPS i oddać głos w sondzie, która mieści się po prawej stronie.

Do tej pory głos oddało prawie pięć tysięcy fanów siatkówki. Apeluję do wszystkich, którzy lubią siatkówkę, aby zagłosowali i zdecydowali, jakie logo będzie reprezentowało imprezę.

Arenami mistrzostw będą Łódź, Katowice, Wrocław i Bydgoszcz. Podczas "walki" o organizację odpadł Poznań oraz Gdańsk. Przypomnę, że Polska pierwszy raz organizuje taką międzynarodową imprezę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.