Facebook Google+ Twitter

Ostatnie dni konkursu fotograficznego

Masz talent do robienia zdjęć? Pomysł na pokazanie modnej strony miasta? A co najważniejsze - nie boisz się konstruktywnej krytyki profesjonalistów? Jeśli tak, to weź udział w konkursie fotograficznym i stwórz kalendarz na 2011 rok.

To nie sztuka skrzyknąć co ładniejsze koleżanki, opakować je w studniówkowe kreacje i kazać pozować na tle brudnych murów. Sztuką jest wyłowić to jedno, niebanalne ujęcie z tysiąca widoków i twarzy. Właśnie z takich, nietuzinkowych i wyjątkowych, fotografii powstanie unikatowy kalendarz na 2011 rok wydany przez Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański. 12 miesięcy - 12 szans na wykonanie zdjęcia w stylu nawiązującym do legendarnego street photography.

Zgłoszone prace zostaną poddane ocenie jury, w skład którego wejdzie m.in. fotoreporter Krzysztof Miller. Na wygraną szansę mają te fotografie, które w najbardziej oryginalny i nieszablonowy sposób nawiążą do motywu przewodniego konkursu "Kupiec ubiera miasto". Przed uczestnikami niecodzienna okazja uwiecznienia swojej pracy (wraz z notką o autorze) na łamach limitowanego kalendarza na nadchodzący rok. Sława i chwała to nie wszystko - najbardziej nowatorskie ujęcia modnego życia miasta zostaną nagrodzone bonami zakupowymi o wartości nawet 1000 zł do wykorzystania w sklepie fotograficznym Foto Viva w Kupcu Poznańskim.


Oto, co musisz zrobić

Swoje inspiracje miejskim stylem prześlij do 15 października br. na adres foto@kupiecpoznanski.pl. Do zdjęcia w formacie JPG i wielkości 2 Mb dołącz imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego autora (uczestnicy zobowiązani są do posiadania oryginału zdjęcia w wielkości nie mniejszej niż 6 Mb). Każda kolejna fotografia powinna być wysyłana jako osobne zgłoszenie.

Kupiec Poznański znaleźć można w Poznaniu przy placu Wiosny Ludów 2, szczegółowy regulamin konkursu na www.kupiecpoznanski.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.