Facebook Google+ Twitter

Ostatnie informacje o stanie zdrowia 10 letniego Mariusza

Serce Mariusza pracuje w 17 procentach. Chłopiec jest na pilnej liście do przeszczepu serca.Takie informacje mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej chorego chłopca.

Pisałam ostatnio, że jest możliwość pomocy Mariuszkowi. Administrator strony internetowej Mariusza informuje na bieżąco w jaki sposób można jeszcze pomóc.Niestety "Magda przegrała walkę z rakiem. Możemy wspólnie zdecydować na kogo mają zostać przeznaczone pieniądze, które pozostały ze zbiórki na leczenie". Na Oficjalnym Forum Mariusza możecie Państwo przeczytać i zorientować się co do sposobów ewentualnej pomocy na rzecz ciężko chorego chłopca.www.mariuszstepniak.pl

Administrator informuje:" Prosimy Wszystkich ludzi dobrej woli o przesyłanie rzeczy nadających się do sprzedaży na adres fundacji Gajusz z dopiskiem "dla Mariusza" bądź zdjęć tych przedmiotów na adres mailowy serce_mariuszka@op.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć". Każdy może tak jak informowałam zorientować się o każdej aukcji równie bezpośrednio na forum.

Bardzo dziękuję w imieniu rodziny i przyjaciół, za zainteresowanie losem Mariuszka, cierpiącego na kardiomiopatie rozstrzeniową i mukowiscydozę.
www.mariuszstepniak.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Niestety nie jest dobrze..brakuje wiele:(Przepraszam,ale muszę uczciwie poinformować Państwa.
Przesyłam link na nowy blog:
http://www.lightofhope.info/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Forum:http://www.podaruj-zycie.com.pl/forum/index.php/board,50.0.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.