Facebook Google+ Twitter

Ostatnie miejsca na darmowy warsztat Roberta Miner`a. Guru rynku

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-06-15 11:03

20 czerwca 2012 roku odwiedzi nas Mistrz Inwestorów – Robert Miner, który poprowadzi pierwsze webinarium dla polskich inwestorów. Autor jednej z najlepiej sprzedających się książek "Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukce

Autor i dobrze znany wykładowca
przedstawi na spotkaniu proste i praktyczne podejście do inwestowania. Opowie o strategiach handlowych, jak otwierać i zarządzać pozycjami. Wytłumaczy sens stosowania filtru w postaci podwójnej ramy czasowej, jak również czynnik czasu który rzadko bywa analizowany. Zrozumienie przedstawionej przez Roberta Minera strategii handlowej od otwarcia pozycji do jej zamknięcia pozwoli zawierać transakcje z większą pewnością i wyższym prawdopodobieństwem sukcesu.

Spotkanie z Robertem Minerem to szansa i inspiracja do dalszego rozwoju zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów. Nie często zdarza się okazja do spotkania z Mistrzem Świata w tradingu, dlatego nie można przegapić tak praktycznego, darmowego szkolenia.

Z powodu ograniczeń technicznych pozostały już ostatnie darmowe miejsca. Chętnych zapraszamy do zgłaszania udziału poprzez stronę www.robertminer.pl/webinars.

( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.