Facebook Google+ Twitter

Ostatnie parkowanie zimy [zdjęcia]

W Zbąszyniu nie ma urlopu od jazdy rowerem. Parkingów do tych dwukołowych pojazdów brakuje, cykliści jednak doskonale sobie radzą. Przypną rower do płotu, dalej pojadą pociągiem, a pojazd (nie)bezpiecznie poczeka na powrót właściciela.

1 z 2 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W Zbąszyniu nie ma urlopu od jazdy rowerem. Fot. Dorota Michalczak
W Zbąszyniu nie ma urlopu od jazdy rowerem.
Fot. Dorota Michalczak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

@ Tadeusz Śledziewski 11.03.2013 22:01

Tadeuszu na naszym dworcu PKP - Zbąszyń jest wiata, tam zawsze można rower przypiąć do stojaków. Natomiast na Zbąszyń Przedmieście, nie ma takiego ruchu i niestety nie ma też gdzie bezpiecznie pozostawiać rowerów. Tak więc, człowieku radź sobie sam, jak potrafisz najlepiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super rower obtulony ostatnim śniegiem? Myślę, że nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja to mam, rażąco niepochlebne zdanie o zaradności, o inwencji, o ułatwianiu obywatelom życia, naszych "rządzicieli". Gdybym miał coś w temacie do powiedzenia, to bym zobowiązał władze, do wygospodarowania terenu znajdującego się w pobliżu stacji kolejowej i urządzeniu na nim parkingu rowerowego. Ale to, w obecnych realiach jest marzeniem ściętej głowy. A mnie chodzi po głowie pomysł zorganizowania miejskiej komunikacji rowerowej, w dużych miastach. Wyglądałoby to w taki sposób. Przyjeżdżamy samochodem do miasta załatwić interes. Samochód zostawiamy na duuużym parkingu. Dalej już jedziemy, wypożyczonym, bezpłatnie rowerem, albo płatnym samochodem elektrycznym. No i co Wy na to? Pewnie, nie jeden, "mój sympatyk", których ja tu mam bez liku, stuknie się w czoło i powie - zwariował ten stary zgred całkowicie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Tadeusz Stube Dzisiaj 16:09

Tadeuszu, jak długo? Do powrotu właściciela, który najpewniej pojechał do pracy i po kilku godzinach wróci. Gdyby zostawiający rower, nie miał zaufania do ludzi, to zostawił by go u kogoś na posesji w pobliżu dworca PKP.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A rower niech bezpiecznie czeka na powrót właściciela... niech czeka, ale jak długo bezpiecznie?

Myślę że tak bezpiecznie nie będzie czekał zbyt długo... w biedzie ludzie kardą co się da nie tylko aby napełnić brzuch jedzeniem kupionym za pieniądze pochodzące z kradzieży, ale też żeby mieć na alkohol dający chwilę zapomnienia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.