Facebook Google+ Twitter

Ostatnie przygotowania do Mazury Wydminy Cup 2011

Niespełna dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia turnieju piłkarskiego Mazury Wydminy Cup 2011. Impreza sportowa ma pomóc w znalezieniu talentów piłkarskich wśród dzieci i młodzieży.

28 maja zainaugurowany zostanie Mazury Wydminy Cup 2011. Od tego czasu młodzi piłkarze będą ze sobą rywalizowali podczas pięciu dwudniowych turniejów.

W Mazury Wydminy Cup 2011 udział wezmą zespoły podzielone na trzy kategorie wiekowe (rocznik 2000-2003, 1997-1998, 1996 i starsi). Głównymi założeniami przedsięwzięcia jest poszukiwanie talentów piłkarskich wśród dzieci i młodzieży, propagowanie aktywności ruchowej oraz integracja społeczna w duchu „Fair Play” wśród dorosłych.

Organizatorem imprezy jest Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sport z Kulturą” ZSO Wydminy.
LUKS jest stowarzyszeniem kultury fizycznej działającym od września 2008 roku. Obecną kadrę tworzą uczennice i uczniowie z roczników 1998-2003, którzy trenują w trzech dwudziestoosobowych zespołach piłkarskich. Opiekunami grup są nauczyciele wychowania fizycznego i instruktorzy Bartłomiej Osior i Marek Ostrowski. Treningi odbywają się trzy-cztery razy w tygodniu na obiektach sportowych Gminy Wydminy.

W sierpniu, dzięki determinacji prezesa klubu Dariusza Sawczuka, drużyna wyjedzie na obóz sportowy do Holandii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.