Facebook Google+ Twitter

O.S.T.R. i Sofa wystąpią w Stodole. Mamy zaproszenia na koncert!

Jeden z najważniejszych twórców polskiego hip hopu, O.S.T.R., wystąpi w warszawskiej Stodole, na koncercie promującym swoją najnowszą płytę pt. "O.C.B.". Mamy zaproszenia dla czytelników Wiadomości24.pl!

Dla czytelników Wiadomości24.pl, wspólnie z klubem Stodoła, przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania są 2 podwójne wejściówki na piątkowy koncert O.S.T.R.

Wystarczy wysłać prawidłową odpowiedź na pytanie, które znajdziecie na końcu tego artykułu, na adres: barca.9@wp.pl.
O.S.T.R. / Fot. Materiały promocyjne klubu Stodoła
O.S.T.R. to człowiek-orkiestra: muzyk, raper, producent i skrzypek (absolwent Akademii Muzycznej), a przede wszystkim jeden z najważniejszych artystów polskiego hip hopu. Adam Ostrowski, bo tak nazywa się O.S.T.R., w ostatnich latach przyzwyczaił swoich fanów do tego, że praktycznie co roku wydaje swój nowy album studyjny. Kolejne płyty stanowią odrębną muzyczną opowieść i zawsze stają się wydarzeniem na polskim rynku muzycznym. Trudno się dziwić, raper, jak sam mówi, kocha to co robi i wkłada w swoją pracę całe swoje serce. Ostry nie stara się nauczać, mówi o tym co go boli, a co najważniejsze jest w tym szczery.

O.S.T.R. zaczynał swoją muzyczną przygodę w ramach łódzkich grup BDC, LWC i Obóz TA. Szybko rozpoczął działalność solową. W lutym 2001 podpisał umowę z Asfalt Records i wydał swoją debiutancką płytę "Masz to jak w banku". Płyta spotkała się z samymi pozytywnymi ocenami, a rapera nazwano nadzieją polskiego hip hopu. Kolejne albumy, czyli "Tabasko" oraz "Jazz w wolnych chwilach", zyskały bardzo dużą popularność. O.S.T.R. pokazał, że to co ma do zaoferowania to coś więcej niż tylko dobry rap, to była nowa jakość. Na koncertach O.S.T.R. emanuje swoim pogodnym usposobieniem, żywiołowością i tym, że nie ogranicza się do zaplanowanego repertuaru. Często bowiem w trakcie koncertu sięga po skrzypce, na których uczył się grać od wczesnego dzieciństwa. Na każdym koncercie prezentuje również swoje umiejętności w "jeździe na wolno", jest bowiem powszechnie uznawany za najlepszego polskiego freestyle'owca.

"O.C.B.", która ukazała się w zeszłym miesiącu, to już dziesięta płyta artysty. Ledwie tydzień po premierze uzyskała status złotej płyty (15.000 sprzedanych płyt). Jest to jedna z najbardziej osobistych płyt Ostrego. Teksty na niej zamieszczone dotyczą przede wszystkim jego najbliższej rodziny, w tym niedawno narodzonego syna. Album promuje singiel "Po drodze do Nieba", do którego nakręcono teledysk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.