Facebook Google+ Twitter

O.S.T.R. już 6 czerwca wystąpi w Nowym Sączu!

Do miasta nad Dunajcem już wkrótce zawita artysta z muzycznego topu - łódzki raper O.S.T.R. Adam Ostrowski, da swój koncert we czwartek, 6 czerwca w klubie "Maska".

Koncert OSTR-ego już wkrótce w Nowym Sączu / Fot. Fot. klub MaskaW trakcie sądeckiej imprezy będzie można usłyszeć kawałki z płyty “HAOS”, wspólnego dzieła O.S.T.R.-ego i Hadesa. Studyjne spotkanie raperów nastąpiło przy okazji najnowszego singla POE. Emade wysłał ten sam bit Ostremu i Hadesowi, a oni zamiast wdać się w spór o pierwszeństwo... nagrali po prostu wspólny numer. I tak to się zaczęło! Całe szczęście...

O.S.T.R. to artysta, który właściwie nie musi już niczego udowadniać. Cieszy się respektem zarówno Michała Urbaniaka jak i zawodników rugby. Ten album to pierwszy przypadek rap-duetu w bogatej dyskografii artysty. Co ciekawe, jego kompan to nie osoba z bliskiego entourage, ale artysta, z którym wcześniej nie współpracował. Nagrywający dla wytwórni Prosto, Hades to raper, który jeszcze nie doczekał się masowej popularności, ale wśród znawców tematu od dawna wskazywany jest na nową nadzieję polskiego rapu. To wspaniałe uczucie, gdy słyszy się spotkanie dwóch wybitnych muzyków, nawzajem na siebie wpływających, a nie rywalizujących ze sobą. Wynik tej współpracy? Mamy okazję sprawdzać go na okrągło od 26 lutego br.

Surowe produkcje, w większości autorstwa Ostrego, wzbogacone zostały o “Killing Skills Touch”, gdyż Adam jest teraz stałym elementem tego kolektywu producenckiego. Światowa jakość, tak charakterystyczna dla stylu holenderskich mistrzów, zapewne ponownie spotka się z gorącym przyjęciem nad Wisłą, teraz również nad Dunajcem. Na płycie znajdziecie produkcje niejakiego Drumlinaz. Jeśli jesteś mało znanym producentem, a kilka Twoich rzeczy ląduje na albumie Ostrego i Hadesa, to wiadomo, że prezentujesz nietuzinkowy poziom. I tak właśnie jest!

Całość opatrzyli cutami DJ Haem i DJ Kebs, a koncepcyjną okładką zajął się SewerX.

Początek koncertu, 6 czerwca (czwartek), o godzinie 20:00 w sądeckim klubie Maska, kilka kroków od Dworca autobusowego. Kto jeszcze się waha, niech czym prędzej nabędzie bilet. Z pewnością nie pożałuje, a i wnukom będzie co opowiadać.

Źródło: klub Maska/własne

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.