Facebook Google+ Twitter

OSTR & MARCO POLO @ STODOŁA 13.03.2014 NA ŻYWO

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-13 12:09

OSTR & MARCO POLO @ STODOŁA 13.03.2014 NA ŻYWO. W czwartek w Warszawie w ramach trasy z ‚Kartaginą’ zagra O.S.T.R. i Marco Polo. Duet ten 4 marca wypuścił wspólny materiał. Połączenie kanadyjskiego producenta i łódzkiego rapera dało klasycz

O.S.T.R. & Marco Polo „Kartagina”

Już w marcu O.S.T.R. wyruszy w niezwykłą trasę koncertową, podczas której wspólnie z producentem muzycznym Marco Polo, będzie promować ich wspólny album „Kartagina”. Premiera albumu zaplanowana jest na luty 2014!
Już 13 marca będziemy mieli możliwość zobaczyć i usłyszeć Ich w klubie Stodoła!
Album został w całości wyprodukowany przez pochodzącego z Toronto Marco Polo, który zaliczany jest do grona najlepszych, hip-hopowych producentów na świecie! A ma on na swoim koncie współpracę, m.in. z KRS-One, Masta Ace, Talib Kweli, Kool G Rap, Buckshot, O.C. czy Heltah Skeltah.
Wyjątkowa trasa promująca to wydawnictwo, obejmuje 8 największych miast w kraju! Polskiemu raperowi na scenie oprócz Marco Polo towarzyszyć będzie DJ Haem.
O.S.T.R. jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego hip-hopu. W swojej twórczości porusza głównie tematy polityczne i społeczne.
Koncert rozpoczynać będzie trasę koncertową „Kartagina”. Na scenie warszawskiego klubu Stodoła już 13 marca.(Andrzej Warlicki)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.