Facebook Google+ Twitter

O.S.T.R. stworzył profesjonalny bit z dziecięcych zabawek. Posłuchajcie! (wideo)

Znany polski raper O.S.T.R. skomponował profesjonalny utwór przy użyciu zabawek, które kupił z myślą o swoich dzieciach. Film, na którym możemy zobaczyć etap tworzenia i końcowy efekt obejrzało już ponad 100 tysięcy internautów.

 / Fot. youtube/screenW najnowszym odcinku "Gotuj z Ostrym" zobaczymy jak znany polski raper produkuje profesjonalny bit korzystając z dziecięcych zabawek.

"Według teorii zabawy Jeana Piageta, duże pojęcie o rozwoju dziecka daje obserwacja jego zabawy. W tym świetle, OSTR to roztropny i ukszałtowany młodzieniec. Zainspirowany wizytą w składzie zabawek, tworzy nowo-szkolny bit w 75 bpm, bawiąc się staro-szkolnymi zabawkami orientalnego pochodzenia. Na przekór tezom Piageta o "zabawie symbolicznej" (zabawa przedmiotami niezgodnie z ich przeznaczeniem), OSTR używa wyłącznie zabawek muzycznych wydających inspirujące dźwięki. Niezgodnie z przeznaczeniem posługuje się tylko zapalniczką (pamiętajcie dzieci - nie bawcie się ogniem!!)" - czytamy na YouTube.

Zobacz także: Beyonce i Jay-Z nagrają wspólną płytę? Producent pary zapowiada pojawienie się krążka jeszcze w tym roku (wideo)

Posłuchajcie:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.