Facebook Google+ Twitter

O.S.T.R. „Życie po śmierci” w klubie Stodoła

Już 10 marca w warszawskim klubie Stodoła wystąpi O.S.T.R. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego hip-hopu, będzie to koncert promujący najnowszą płytę muzyka ,,Życie po śmierci".

 / Fot. Stodoła O.S.T.R. to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 3 platynowych płyt. Dwukrotny laureat Fryderyka. Kartagina, niezwykle ambitny album, nagrany wraz z amerykańsko ­ kanadyjskim producentem Marco Polo, był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedająca się polska płyta. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hip-hopowych.

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać́ solo jako niekwestionowany zwycięzca bitew freestyle’owych. Krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dzisiaj. Na początku 2015 roku pojawiła się w sprzedaży jego najnowsza płyta Podróż zwana życiem, którą promowały single Rise of the Sun. „Podróż zwana życiem” jest nie tylko najlepszą płytą O.S.T.R. od 2009 roku. Jest to jedna z najlepszych płyt w karierze łodzianina. Dopieszczona do granic możliwości, przemyślana pod kątem brzmieniowym (…) jak i treści. (popkiller.pl)

W sklepach już się pojawił kolejny album O.S.T.R., z którego materiał usłyszycie na żywo już 10 marca w klubie Stodoła.

KAWAŁEK Z NAJNOWSZEJ PŁYTY! posłuchaj

BILETY:
46 pln (płyta) i 66 pln (balkon).
Bilety do nabycia w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.