Facebook Google+ Twitter

Ostra krytyka Witsela

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-01-17 22:49

Z bardzo ostrą krytyką spotkał się kolejny faul Axela Witsela w niedzielnym meczu między Standardem Liege, a Anderlechtem Bruksela. Belgijski piłkarz znów ostro zaatakował zawodnika przeciwnej drużyny, za co słusznie wyleciał z boiska

Chwilę po całym zdarzeniu emocje udzieliły się wszystkim oglądającym to spotkanie. Jeszcze jesienią cała Polska i Belgia żył załamaną nogą Marcina Wasilewskiego. Nasz defensor wraca powoli do zdrowia po horrorze, jaki zgotował mu Witsel. Dzisiaj było bardzo blisko powtórki sytuacji z pierwszego meczu między obiema ekipami. "Belgijski rzeźnik" tym razem "wjechał" w nogi węgierskiemu piłkarzowi - Rolandowi Juhaszowi. O mały włos nie doszło do bójki. Dziennikarz komentujący spotkanie w polskiej stacji bardzo ostro i słusznie skrytykował atak boiskowego idioty.

- Co za chamski faul! - krzyczał podczas relacji dziennikarz "SportKlubu". - Tutaj może być piłkarska zadyma. Coś niebywałego, mamy znów powtórkę z pierwszego spotkania! To człowiek, który powinien zostać zdyskwalifikowany do końca swojej kariery. Coś niebywałego! Po sytuacji z Marcinem Wasilewskim, Witsel pauzował osiem tygodni, dziś już wiem, że nie powinien wrócić na piłkarskie boisko. (...) Głupie, bezmyślne, chamskie, bandyckie zachowanie Witsela. Znów wyprostowaną nogą atakuje. Piłkarze Anderlechtu mają prawo być sfrustrowani. Na dobrą sprawę, mogą w tej chwili powiedzieć: "my już dalej nie gramy w tym meczu". Punkty nie są najważniejsze, najważniejsze jest zdrowie i życie piłkarzy - komentował rozemocjonowany całą sytuacją dziennikarz.

Na całe szczęście nie doszło do złamania, a atakowany Roland Juhasz mógł wrócić na boisko po kilku minutach przerwy.

Równie oburzające co samo zdarzenie, było zachowanie piłkarza Standardu, który uważał, że niesłusznie otrzymał czerwoną kartkę. Co więcej, schodząc z boiska wdał się w pyskówkę z jednym z kibiców oglądających mecz na stadionie.

Internetowy serwis "EuroSportu" bezkompromisowo i bardzo dosadnie zatytułował informację dotyczącą niedzielnego starcia Standardu Liege z Anderlechtem Bruksela: "Witsel to idiota. Znów czerwień za brutalny faul".

Możemy się tylko domyślać, że już jutro cała Belgia znów będzie komentować niedzielne zdarzanie z udziałem Witsela. Przypomnijmy, że po faulu na Wasilewskim, Axel pauzował tylko osiem meczów i zapłacił "oszałamiającą" karę... 250 euro.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.