Facebook Google+ Twitter

"Ostre" strzelanie w Muzeum AK w Krakowie

W minionym tygodniu Muzeum AK udostępniło zwiedzającym 2 interaktywne stanowiska strzelnicze oraz wystawę broni z kolekcji dra Stanisława Wcisło. Poniższa fotogaleria zawiera także zdjęcia ze stałej, jakże imponującej, ekspozycji muzealnej.

1 z 23 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Pierwsze stanowisko strzelnicze - wśród huku dział strzelec w pozycji leżącej strzela z karabinu "Ur" do nadjeżdżającego czołgu. Za każdym razem przeładowuje broń, a po 4 wirtualnych strzałach musi wymienić magazynek. Fot. Maria Majcher
Pierwsze stanowisko strzelnicze - wśród huku dział strzelec w pozycji leżącej strzela z karabinu "Ur" do nadjeżdżającego czołgu. Za każdym razem przeładowuje broń, a po 4 wirtualnych strzałach musi wymienić magazynek. Fot. Maria Majcher

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W tym Muzeum niedziela jest takim dniem bez ograniczenia "progiem finansowym". Ale nie to jest tutaj istotne. Po prostu warto zwiedzić Muzeum utrwalające pamięć o naszej przeszłości, do czego, jak mam nadzieję, zachęcają powyższe zdjęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wstęp do muzeum państwowego powinien być bezpłatny codziennie między innym dlatego, że w Artykule 73 Konstytucji RP ():

Każdemu zapewnia się wolność twórczości artystycznej, badań naukowych oraz ogłaszania ich wyników, wolność nauczania, a także wolność korzystania z dóbr kultury.

Cóż to za wolność korzystania z dóbr kultury jeśli ogranicza się ją progami finansowymi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzisiaj niedziela i wstęp do Muzeum AK jest bezpłatny. Polecam krakowianom osobiste zwiedzanie, a wszystkich spoza Krakowa zapraszam na wirtualną wycieczkę po ekspozycjach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.