Facebook Google+ Twitter

Ostróda Punk Rock Festival już w lipcu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-27 13:45

Na scenie obok weteranów polskiego punkowego brzmienia: Proletaryat, KSU, The Bill, usłyszymy zespoły z krótszym scenicznym stażem: Zmaza, Zabili Mi Żółwia, Rotten Bark, Uliczny Opryszek. Już 10 lipca 2010 roku startuje Ostróda Punk Rock Festival.

 / Fot. materiały organizatoraPLAŻA MIEJSKA - POLE NAMIOTOWE - ŚWIEŻA DAWKA ENERGII

Festiwal odbędzie się przy kąpielisku miejskim przy ul. Turystycznej, w naturalnej scenerii głównego jeziora Ostródy - Jeziora Drwęckiego. Miejska plaża, znajdująca się w pięknej, naturalnej scenerii jeziora, to świetne miejsce na rozbicie własnego namiotu, dlatego zapraszamy na pole namiotowe festiwalu Punk Rock w

Ostródzie. Nie musisz nigdzie jeździć, nie musisz nawet się przemieszczać, by znaleźć się blisko sceny, wystarczy, że wyjdziesz z namiotu. Czekają na Ciebie: energetyzujące dźwięki dobrego punkrockowego brzmienia, towarzystwo młodych ludzi, catering i orzeźwiające napoje! Zapraszamy na pole namiotowe już dzień wcześniej. Cena za namiot wynosi 5 zł, a 10 lipca ruszamy z dużą dawką punkrockowego brzmienia!

PIERWSZY FESTIWAL, ALE NIE OSTATNI

Ostróda Punk Rock Festiwal 2010 jest nowym projektem organizowanym przez Fundację Bursztynowe Oko, która ma ogromne doświadczenie w zakresie organizacji imprez masowych, w tym festiwali. Jest twórcą znanego i cenionego w wielu krajach Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film (18 edycji), współtwórcą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie Trójmiasta, współtwórcą

Ostróda Reggae Festiwal i wielu innych wydarzeń artystycznych. Dlatego też w tym roku postanowiliśmy na jeden dzień (10 lipca) przeobrazić malowniczą Ostródę w raj dla fanów punk rocka. Będzie to pierwsza edycja festiwalu muzyki punkrockowej z ramienia Bursztynowego Oka, a to dopiero początek!

KONKURS KAPEL PUNKROCKOWYCH

W kolejnych latach Festiwal Punk Rock w Ostródzie potrwa 2 dni. Zorganizujemy konkurs, podczas którego na scenie prezentować się będą debiutujące grupy punkrockowe. Najlepszy zespół nagra singiel, bądź kilka utworów w profesjonalnym studiu muzycznym. To duża szansa dla młodych zespołów, które myślą o rozwoju artystycznym. Przyjedź już na I Ostróda Punk Rock Festiwal, zobacz co bedzie się działo i wróć za rok ze swoją kapelą!

Bilety: wstęp na wszystkie koncerty: 30 zł (bilety do nabycia przy wejściu na festiwal oraz 3 dni przed festiwalem w wybranych punktach w Ostródzie)
pole namiotowe: 5 zł za namiot

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.