Facebook Google+ Twitter

Ostrołęka. Badanie religijności społeczeństwa

Od piątku, 19 sierpnia 2011 roku, w Ostrołęce rozpoczął się obóz misyjny, organizowany przez adwentystyczne stowarzyszenie "Grupa Trzech Aniołów"(GM3).

Na rozpoczęcie obozu przybyło liczne grono uczestników i zaproszonych gości. Składało się ono z kilku pieśni, modlitw oraz kazania księdza Krzysztofa - duchowego lidera obozu. Organizatorem obozu został Piotr, liderem misyjnym Tomasz, liderem modlitewnym jego żona Joanna, zaś szefem obozowej kuchni Krystyna.

W sobotni poranek miało miejsce nabożeństwo zorganizowane w sali klubu "Lokator", w którym kazanie przedstawił przybyły gościnnie ksiądz Piotr Gołaszewski. Po nabożeństwie uczestnicy zostali zaproszeni na wspólny obiad, a następnie wspólny spacer do parku bądź nad rzekę. Spotkanie zakończono wspólnym wyjściem do mieszkańców Ostrołęki, w celu przeprowadzenia z nimi anonimowych ankiet na temat: religijności naszego społeczeństwa. Osoby biorące w nich udział, zostały nagrodzone płytą CD z audiobookiem w formacie MP3, pt.: "Mesjasz".

Akcja została zaplanowana do 28 sierpnia 2011 roku.

Mieszkańcy Ostrołęki zainteresowani wzięciem udziału w przeprowadzanej akcji (również po wspomnianym terminie), proszeni są o kontakt z Piotrem pod numerem telefonu komórkowego: 533-777-220.

Na prośbę organizatorów, nie zostały podane ich nazwiska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Piotr i Tomasz
  • Piotr i Tomasz
  • 24.08.2011 14:09

> Organizatorem obozu został Piotr, liderem misyjnym Tomasz, liderem modlitewnym jego żona Joanna, zaś szefem obozowej kuchni Krystyna.

> Na prośbę organizatorów, nie zostały podane ich nazwiska.

To może trza ich było wcale nie wymieniać w artykule, bo wygląda to co najmniej niepoważnie... Co to organizatorzy co się boją nazwiskiem firmować to co organizują?

> Mieszkańcy Ostrołęki zainteresowani wzięciem udziału w przeprowadzanej akcji (również po wspomnianym terminie)

A jak się to ma do wyników badań???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.