Facebook Google+ Twitter

Ostrowiec Świętokrzyski. Dzień Zakochanych z MPK

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Ostrowcu Świętokrzyskim postanowiło uczcić Walentynki. Po mieście kursować będą tak zwane "słodkie autobusy".

Siedziba Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. / Fot. Krzysztof KrzakAutobusy te będą poruszać się na trasie linii nr 1 (Kolonia Robotnicza - Częstocice) w godzinach 13 - 16 i oznaczone będą czerwonym serduszkiem z napisem "Pokochaj Komunikację Miejską" i "Słodki autobus". Każdy pasażer, który okaże ważny bilet na przejazd (lub dokument uprawniający do przejazdu bez biletu) otrzyma słodki upominek.

Słodki upominek otrzyma też każdy kierowca, który zatankuje swój samochód na stacji paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. 14 lutego paliwa na tej stacji będą tańsze o 5 groszy na litrze w stosunku do ceny obowiązującej w dniu poprzednim.

Czy ta trzygodzinna okolicznościowa akcja przyczyni się do pozyskania nowych lub odzyskania starych pasażerów przedsiębiorstwu powszechnie krytykowanemu za nieracjonalne rozkłady jazdy, brudne i stare pojazdy, zachowanie kierowców pozostawiające niejednokrotnie wiele do życzenia? Raczej wątpliwe, tym bardziej że z początkiem lutego po raz kolejny zlikwidowano kursy, tym razem autobusów linii 8 i 9.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawa inicjatywa...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.