Facebook Google+ Twitter

Ostrowiec Świętokrzyski. Emeryt miał w mieszkaniu arsenał

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim natrafili na kolejny nielegalny skład różnego rodzaju uzbrojenia. Ów arsenał znajdował się w mieszkaniu jednego z bloków na ostrowieckim osiedlu.

Jeden z okazów znalezionych przez policjantów. / Fot. materiały prasowe KPP w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimMiejscowi policjanci już od jakiegoś czasu podejrzewali, że 60 - letni mieszkaniec Ostrowca może posiadać nielegalną broń. Ich podejrzenia potwierdziły się podczas wtorkowych przeszukań mieszkania, piwnicy i pomieszczenia gospodarczego należących do wspomnianego starszego pana.

Policjanci znaleźli broń palną samodziałową, karabinek pneumatyczny, 300 sztuk amunicji hukowej, około 50 metrów lontu strzelniczego, 27 zapalników i 250 gramów trotylu. Większość zabezpieczonych przez policjantów przedmiotów mężczyzna przechowywał w swoim mieszkaniu. Za nielegalne posiadanie broni i amunicji oraz substancji wybuchowych, które mogą sprowadzić niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo mienia w wielkich rozmiarach, może - zgodnie z obowiązującymi przepisami - spędzić w więzieniu nawet 8 lat. Póki co posiadacz nielegalnego arsenału został zatrzymany do dyspozycji właściwych organów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Panie Krzysztofie, nie wiem czy poczta wewn. działa, ponieważ otrzymuje dziwną informację po wysłaniu " Znak uwaga!" i słowa w słupku " Array Array Array"
Pojęcia nie mam bvladego ani zielonego co to znaczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uff*!! Tytuł zmieniony, Pan Krzysztof może oddychać spokojnie, bo już przymierzałam się do wywijania halabardą tak, że doleciałby wprost na miejsce, ze skutkiem trudnym do przewidzenia z tej odległości....
a kobiety jeśli już tygrysom dają radę (dziś czytałam pobiła ) to co mi tam zamachnąć się halabardą...wieku swego jednak nie zdradzę..hehehh ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

UZUPEŁNIENIE: Zatrzymany mężczyzna tłumaczył policjantom, że zgromadzone materiały kupił na targu od obywateli ze Wschodu, a używał ich do kłusowania (ogłuszania ryb).

Komentarz został ukrytyrozwiń

60 lat to jeszcze nie staruszek .To jest dojrzały facet ,który wie np. po co jest potrzebna broń. Właśnie ,może to fiołek,dlaczego nie,różne są gusta" jednemu smakuje kobieta drugiemu kapusta". Nagle oddział jakichś młodych policjantów chciał zarobić na rozgłos.A zresztą szkoda słów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 17.02.2011 13:29

Wiadomości w "Wiadomościach"są aktualne,bo ciągle "aktualizowane".

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, zrehabilitowałem się, mam nadzieję: usunąłem staruszka (jakkolwiek by to zabrzmiało)!

Komentarz został ukrytyrozwiń

a tu a propos broni która się broni sama ;)
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Broń bronia, składam PROTEST. SKANDALICZNY TYTUŁ wobec treści artykułu. STARUSZEK ? 60 LETNI

Komentarz został ukrytyrozwiń

Są jeszcze w kraju miejsca, do których saperzy nie kwapią się. Natomiast ludność i zbieracze jak najbardziej. I to oni rozminowują te tereny. Być może ten "staruszek" to właśnie taka zasłużona osoba :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znam, znam :) Sama pisałam o 50 - letniej staruszce link .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.