Facebook Google+ Twitter

Ostrowiec Świętokrzyski: koncertu nie będzie, organizator zniknął

Zapowiadany od dawna koncert rapera Soboty (Michała Sobolewskiego) w Ostrowcu Świętokrzyskim nie odbędzie się. Zamiast imprezy w lokalu "Dolce vita" (Słodkie życie) mamy lokalną aferę kryminalną.

Ten plakat reklamował feralny koncert. / Fot. materiały promocyjne / Fot. W24Pierwotnie Sobota miał wystąpić w Ostrowcu Świętokrzyskim 3 grudnia 2011 roku. Wraz z raperem mieli zagrać: Matheo oraz Dj ACE, natomiast imprezę poprowadzić miał Dj Soina. Jako artystów supportujących gwiazdy zapowiadano: Masę i Kay Gee, Rotka & Oiks & Zyłkę, Diego, mC & Cyru & Headu & Pegie. Bilety w cenie 30 złotych były dostępne w wybranych miejscach w mieście. Do promocji koncertu przyczyniła się również miejscowa "Gazeta Ostrowiecka", organizując nawet mailowy konkurs, w którym można było wygrać wejściówkę na imprezę w klubie "Dolce vita".

Bodaj dwa dni przed planowanym terminem koncert odwołano z powodu rzekomej tragedii, jaka rozegrała się w rodzinie organizatora koncertu (mieli zginąć tragicznie jego rodzice). Michał Sobolewski na swojej stronie w portalu społecznościowym składał kondolencje panu zajmującemu się organizacją jego koncertu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Występ przełożono na 28 stycznia 2012 roku. Zakupione wcześniej bilety zachowywały ważność. Ba, niejako w ramach rekompensaty organizator zapowiadał, że zwróci każdemu, kto nabył taki bilet, 10 złotych, a nowi chętni będą mogli nabyć wejściówki już po 20 złotych. Jeszcze 19 grudnia wspomniana wyżej gazeta zapraszała na koncert, informując, że "bilety wysyłane są także pocztą za pobraniem dla osób, które będą jechać z innych miast".

Oświadczenie Michała Sobolewskiego Soboty. / Fot. facebookTymczasem 22 grudnia na Facebooku raper Sobota zamieścił następujące oświadczenie: [i]Chciałbym Wszystkich z przykrością powiadomić, że koncert w Ostrowcu Świętokrzyskim jest odwołany z winy organizatora Roberta Skotarka zam. w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wraz z moim managementem wykazaliśmy się dobrą wolą i po uzyskaniu informacji, że zginęli jego rodzice przychyliliśmy się do prośby, aby bez żadnych konsekwencji koncert został przeniesiony z 3.12.2011 na 28.01.2012. Na dzień dzisiejszy nie mamy z nim kontaktu. Wyłączył telefon, usunął swoje dane z portali społecznościowych oraz nie odpowiada na maile. Zarówno lokal Dolce Vita, Dj Soina, oraz ja zostaliśmy oszukani.

Do dziś (tj. 23 grudnia) nie wpłynęły do nas żadne pieniądze za koncert. Niestety również Ci, którzy kupili bilety na to wydarzenie zostali oszukani, ponieważ pieniądze pochodzące z ich sprzedaży wziął organizator Robert Skotarek. Jest mi niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Bardzo chciałem zagrać w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale nie jestem w stanie z własnej kieszeni zasponsorować tego koncertu. Z wyrazami szacunku Michał Sobolewski SOBOTA"

Teraz pewnie poszukiwaniami organizatora - oszusta zajmie się policja i odpowiednie organa. A jedyną pozytywną informacją w tej sprawie jest fakt, iż jego rodzice żyją i mają się całkiem dobrze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Oszuści w Ostrowcu? 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż. Kolejny naiwny, który myśli że takie oszustwo da mu szczęście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:(((

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.