Facebook Google+ Twitter

Ostrowiec Świętokrzyski: Koncerty i tu, i tam

W Ostrowcu Świętokrzyskim przybywa miejsc, gdzie odbywają się koncerty muzyczne. Artyści reprezentujące różne nurty muzyczne coraz częściej występują w restauracjach, pubach czy pizzerii. Wystarczy przejrzeć zapowiedzi na najbliższy okres.

Tak bawiła się młodzież w Ostrowcu Świętokrzyskim na jednym z koncertów w ramach Dni Ostrowca 2012. / Fot. Krzysztof KrzakW nadchodzącą sobotę, 23 lutego 2013 roku, klub Polny Konik przy ulicy Górzystej 12 B zaprasza na koncert trzech zespołów punkowych: Przeciw, Na Zewnątrz i E.K.G. Koncert rozpocznie się o godzinie 19, a wstęp na imprezę kosztuje zaledwie 10 złotych.

Tego samego dnia o godzinie 20 Klub Muzyczny "Perspektywy" mieszczący się w budynku kina Etiuda organizuje występ zespołu Besides z Brzeszcz, który tworzą: Paweł Kazimierczak, Piotr Świąder - Kruszyński, Artur Łebecki i Bartek Urbańczyk. Grają oni rock alternatywny zwany czasem post rockiem. Besides rozpocznie cykl koncertów pod hasłem "Wiosna Muzyczna 2013", podczas której w "Perspektywach" wystąpią m.in. grupy Fonovel, Panda Horizon, Lewe Łokcie (ten ostatni zagra już 2 marca o godz. 20 wraz z grupą Late Again). Wstęp na sobotni koncert kosztuje 5 złotych.

Pizzeria "Piast" w osiedlu Ogrody 28 również w sobotę, 23.02. o godzinie 19 organizuje koncert dla miłośników muzyki hip -hopowej. W roli głównej wystąpi tym razem szczeciński duet Bonson i Matek. Artyści zaprezentują swoje utwory z albumu "Historia po pewnej historii". Za gramofonami stanie DJ eRZet. Jako suport wystąpią ADI/Dżejkopp/KaOka, Pejos, NWM, Boczo/Hartcorowy, Mario, Dwa7dwieście. Bilet kupiony w dniu koncertu kosztuje 25 złotych.

Tomasz Krzymiński wystąpi w Ostrowcu Świętokrzyskim 7 marca 2013 r. / Fot. materiały organizatoraKlub Muzyczny "Perspektywy" zaprasza także na koncert zupełnie innej muzyki. 8 marca (Dzień Kobiet) o godzinie 18 wystąpi tu Paweł Czekalski, bard z Sosnowca kojarzony z nurtem poezji śpiewanej i turystycznej. Po artystę z "krainy łagodności" sięgnęła też restauracja "A propos" przy ulicy Sienkiewicza 77. Po pierwszym koncercie w wykonaniu Łukasza Jemioły tym razem organizatorzy zaprosili Tomasza Krzymińskiego. Jego występ odbędzie się 7 marca 2013 roku o godzinie 18 (cena biletu: 20 zł).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.