Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23960 miejsce

Ostrowiec Świętokrzyski. Najazd gwiazd

Po koncertach Piwnicy pod Baranami, zespołu Cochise z Pawłem Małaszyńskim, Macieja Maleńczuka do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjadą w najbliższym czasie kolejni artyści, którzy dostarczą publiczności wielu wrażeń.

Plakat zapowiadający występ zespołu Shamboo. / Fot. materiał reklamowyMłodzi melomani, zwłaszcza miłośnicy muzyki punk rockowej będą mogli uczestniczyć w koncercie zespołu Shamboo, promującej swoją najnowszą płytę „Tata”. Oprócz tego zespołu wystąpią goście: saksofonista Tom Pierzchalski i klawiszowiec Marek Makles. Koncert odbędzie się 15 lutego o godzinie 20 w Klubie Muzycznym „Perspektywy”. Ceny biletów: 20 zł (w przedsprzedaży) i 25 zł (w dniu koncertu).

W poniedziałek, 17 lutego, dwukrotnie (o godzinie 18 i 21) warszawski Teatr 6. Piętro pokaże spektakl „Fredro dla dorosłych – mężów i żon” w reżyserii Eugeniusza Korina. Na scenie kina Etiuda wystąpią: Jolanta Fraszyńska, Weronika Książkiewicz, Konrad Darocha i Michał Żebrowski.

8 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim wystąpi Marian Opania. / Fot. materiał reklamowy MCK w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimTego samego dnia Miejskie Centrum Kultury rozpocznie sprzedaż biletów (po 25 złotych) na koncert zorganizowany z okazji Dnia Kobiet. W tym roku dla pań (i nie tylko) wystąpi znakomity aktor teatralny i filmowy, Marian Opania. Jego recital zatytułowany „Moje marzenia” rozpocznie się 8 marca 2014 roku o godzinie 18 w sali kina Eiuda.

Wcześniej, bo 28 lutego w Galerii Fotografii Miejskiego Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy „Fotografia według aktorów”, na której będzie można obejrzeć zdjęcia wykonane m.in. przez Beatę Tyszkiewicz, Karola Strasburgera, Wojciecha Mecwaldowskiego i Grażyny Szapołowskiej, która będzie gościem wernisażu, promując również swoją książkę „Ścigając pamięć”. Początek imprezy w galerii Fotografii MCK o godzinie 18. Wystawę będzie można oglądać do 25 marca.

W niedzielę, 23 marca 2014 roku o godzinie 19 w hali sportowo – widowiskowej w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpocznie się koncert „The best of” jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, Andrzeja Piasecznego z zespołem. Bilety wciąż są jeszcze do nabycia w wyznaczonych punktach w mieście lub w Internecie.Plakat koncertu Andrzeja Piasecznego. / Fot. materiał reklamowy

Do nabycia w Miejskim Centrum Kultury są też bilety (w cenie 50 zł) na odlotowy musical „Cuda Rebego” według scenariusza Ewy Warty - Śmietany i w reżyserii Michała Kusztala. To żydowska historia i obyczajowość w pigułce. Akcja rozgrywa się na początku XX wieku, w kurorcie Ciechocinek oraz w małym miasteczku Brody. Muzykę skomponował Waldemar Król, a występują artyści scen śląskich, m.in. Maria Meyer, Marta Tadla, Jolanta Niestrój - Malisz, Antoni Gryzik i Jerzy Głybin. Spektakl zostanie wystawiony 31 marca br. o godzinie 18 w sali ostrowieckiego kina Etiuda.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ostrowiec Świętokrzyski ma szczęście do gwiazd!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.