Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17970 miejsce

Ostrowiec Świętokrzyski. Rockowe granie - psów wspomaganie

Przez dwa dni (11 - 12 czerwca 2016 r.) trwać będzie w amfiteatrze w Ostrowcu Świętokrzyskim muzyczna impreza pod nazwą "Wesprzyj psiaka - wpłać piątaka", z której dochód przeznaczony jest na pomoc dla bezdomnych zwierząt.

W ostrowieckim amfiteatrze. / Fot. Krzysztof KrzakTo już kolejny koncert charytatywny mający na celu pomoc psom znajdującym się pod opieką Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Animals" organizowanym przezeń i Zespół Pomocy Koleżeńskiej. Magdzie Godlewskiej i Patrykowi Stępniowi, głównym animatorom koncertu i akcji pomocowej w ostrowieckim amfiteatrze udało się w tym roku zwerbować do udziału w imprezie zespoły nie tylko reprezentujące lokalny rynek muzyczny, ale także grupy znane w całej Polsce.

Gra zespół Friedhof. / Fot. Krzysztof KrzakKoncert "Wesprzyj psiaka - wpłać piątaka" rozpoczął się w sobotni wieczór występem zespołu Konsystorz, który - jak się okazało - ma wśród ostrowieckiej młodej publiczności wielu oddanych fanów. Po tej grupie na scenie pojawił się Friedhof z Ćmielowa. Gwiazdą sobotniego koncertu był zespół z Żyrardowa Immortal Dreams, którego managerem jest znany z Wiadomości24.pl Adam Sęczkowski.

Druga część charytatywnego koncertu rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18. W ostrowieckim amfiteatrze w Parku Miejskim wystąpią wówczas: Boozer z Sandomierza, ćmielowski Azotox, stołeczny Cochise ze znakomitym wokalistą i aktorem Pawłem Małaszyńskim oraz Huckelberry Finn z Ostrowca Świętokrzyskiego. Prawo wstępu na koncert zapewnia wykupiona cegiełka - bilet w cenie 5 złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Piękna impreza, szlachetny cel... Tylko brać udział w wydarzeniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.